1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SzybkoŚĆ wypalania gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kanonierzyk, Grudzień 4, 2012.

1. kanonierzyk

kanonierzyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema
    Mam przerobionego xboxa i zaczołem na niego wypalać płytki wszystko jak w poradniku na forum i wypaliłem 6 białych płytek żadnej firmy na nich nie widać i za 1 płace 5 zł z prędkością 1x chciałem jak najwoniej myślałem że najbezpieczniej ale xbox nierozpoznawał płyty zdenerwowałem myślałem że xbox nie jest przerobiony ale wypaliłem 7 płytke z prękością 4x i gra się włączyła :hororr: wielki zdziwienie tylko dzisiaj juz nie mam płytek do wypalenia ale przeczytałem w necie że gry na xboxa wypala się z prędkością 2.4x i jak jutro wykombinuje chociaż 1 płytke to postaram się nagrać z prędkością 2.4x i zgłaszam się z pytaniem czy szybkość wypalania płyty mogła być przyczyną nierozpoznawania gry przez xboxa i czy już moge się cieszyć że znalazłem błąd przez który nie mogłem nagrać swojej 1 płyty??

Czy może to wina płytek są calutkie białe nic na nich nie pisze podobno to firma esperanza ale sprzedawca w sklepie mówi że to verbatim

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Szybkość wypalania mogła być przyczyna nierozpoznania płyty przez Xboxa 360. Gry najlepiej wypalać z prędkością 2,4x lub 4x :)

4. kanonierzyk

kanonierzyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No jutro postaram się wypalić z prędkością 2.4 tylko sądze że to wina płytek wszyscy polecają verbatimy noto poszedłem do sklepu i mówie do typa poprosze 7 płytek dvd+r dl verbatim a on mi zapakował jakieś płyty białe bialutki mat i za jedną wybuliłem 5 złoty w internecie przeczytałem że to esperanza i total shit mógł by ktoś się jeszcze wypowiedzieć na temat tych płytek?? komuś się dobrze na to wypaliła płyta??

5. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Tak jak wyżej...
    Tyle że Verbatimy mkm-003-00 nagrywamy 4x a pozostałe 2,4x

1 osoba to lubi.
  6. kanonierzyk

kanonierzyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    OK ale jak bym zdobył verbatima i nagrał 2.4x to też by działało?? bo chce jak najbardziej zminimalizować ryzyko że płyta się niewypali bo nie umiem rozpoznać modelu verbatima czy to mkm-003-00 czy inny jakiś
    A teraz tylko się pytam innych uzytkowników o płyty esperanza czy im działają

7. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Takie biale plyty to sa po 1.50zl jest to badziew. Trzeba miec dobra nagrywarke i szczescie zeby chodzilo. Polecam jakies firmowe. Mi tam kilka udalo sie nagrac w ramach gier na chwile .

1 osoba to lubi.
  8. kanonierzyk

kanonierzyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dobra wszystko już wiem tylko mam jedno pytanie jak nagram verbatima z prędkością 2.4x to też będzie działało??

9. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Tak jak przygotujesz iso pod dobre lt . xgd2 to dzialaja jak nagrasz bez przygotowania iso. Xgd3 topologia pod lt3.0 lub lt 2.0 w zaleznosci od lt napedu lub napedu.nagrywac mozna clonem cd lub imgburn. Bez ihas ten clonecd jest lepszy szybkosc 2-2.4x mozna i x4 ale albo sie nienagra albo xbox nie odczyta.

1 osoba to lubi.
  10. kanonierzyk

kanonierzyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wszystko jasne do zamknięcia

11. michal12.dsl

michal12.dsl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wypalaj na jakiejś małej najlepiej 4x

12. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam

Wczytywanie...

Poleć forum