1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Szykujcie łuki, ciepłe ubrania i oglądajcie! Pierwsze 27 minut z Rise of the Tomb Raider

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 19, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Crystal Dynamics jest pewne swego. Twórcy już dzisiaj pozwalają nam zerknąć na sam początek rozgrywki. Jednak tym razem nie oglądamy 5, czy tam 10 minut. Deweloperzy serwują nam prawie pół godziny soczystej rozgrywki z Larą Croft w roli głównej.

Nie bójcie się o zepsucie zabawy... Przygotowana opowieść starczy na ponad 15 godzin słodkiego biegania po górach i poszukiwania skarbów. Autorzy oferują nam „więcej, mocniej lepiej” względem dzieła z 2013 roku, więc w sumie wiemy czego możemy się spodziewać, ale ja osobiście mam nadzieję, że zostaniemy pozytywnie zaskoczeni.

Gra już w przyszłym miesiącu zadebiutuje na konsolach Microsoftu, natomiast w przyszłym roku z pozycją zapoznają się gracze na komputerach osobistych (początek 2016 roku) oraz PlayStation 4 (w późniejszym terminie).

Mam nadzieję, że nie muszę nikomu wspominać „uwaga na spoilery”? ;)

Czekacie? To teraz oglądajcie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    tak generalnie, ogólnie i krótko mówiąc to nowy tomb raider dupy nie urywa jeżeli chodzi o grafike

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kompresja youtube robi swoje a według mnie gra wygląda przyzwoicie. Nie ma co oczekiwać cudów od słabej konfiguracji.

5. Hasted

Hasted Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wg mnie wyglada obłędnie , w porownaniu do Tomb Rider z x1 duzo duzo lepiej . a haters gonna hate zawsze ;D neich kupia sobie komba do grania za 1300 zl i podziwiaja nowe gry w rozdzielczosci 1060p i 60 fps ;D nie zdziwcie sie . niektorzy narzekaja ze x1 ma slabe gnaty ... myslicie ze mscy sony nie mogla dac lepszych? ale kto by kupowal konsole za 3 - 4 tys. a takto takie zestawienie ma przystepna cene i uczciwie wygladajace gry , zaraz sie trafi jakis Pc fan co powie ze na pc wyglada lepiej . moze i wyglada ale za jaka cene . sama karta do Pc werta jest ponad 1000 zl zeby obslugiwala nowe gry w 60 fps ... a i tak zdarzaja sie framedropy

Wczytywanie...

Poleć forum