1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szykujcie się na wybuchową jazdę! Nowy zwiastun Call of Duty: Advanced Warfare

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 24, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W Sieci właśnie zadebiutował nowy zwiastun Call of Duty: Advanced Warfare, na którym zobaczycie odrobinę rozgrywki, trochę fabuły, kilka świetnych scen i tryb kooperacji! Jeśli liczycie dni do premiery, to po zobaczeniu tego materiału będzie dużo, dużo trudniej czekać.

Tego się nie spodziewaliśmy! Twórcy Call of Duty: Advanced Warfare od dawna nie uraczyli nas nowym materiałem z produkcji, a tutaj nagle otrzymujemy prawie 3 minutowy zwiastun, który przedstawia trochę kampanii, rozgrywki i kooperację!

O nowym trybie pisaliśmy już w zeszłym tygodniu, ale dopiero dzisiaj możemy zobaczyć fragment gry. Jak za chwilkę zobaczycie – czterech graczy będzie uczestniczyć w specjalnych zadaniach, w których zadaniem zainteresowanych będzie eliminowanie kolejnych hord rywali. Tym razem będziemy strzelać do zwykłych żołnierzy i przerośniętych mechów!

Jak się podoba trailer? ;)

Gra zadebiutuje na rynku w pierwszym tygodniu listopada.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Powiem że ja tego "Cod'em" bym nie nazwał :/ Gra chyba powinna nazywać się "Crysis 3.5" albo "Crysis 4". Każdy kto grał w Crysisa 3 na multi zauważy że to jest "to samo, tylko zawinięte w inny papierek". Rozumiem że twórcy próbowali być oryginalni, ale im to troszkę nie wyszło. Wiadomo kampania będzie pewnie inna, ale (nie wiem czy tylko mi) gra ta bardzo kojarzy się jako "rozszerzenie" "Crysis 3"... każdy to przeszedł "3" może odczuć takie wrażenie że nowy "CoD" prezentuje dalsze losy ludzkości, po starciu z obcymi :D
    Jeszcze niech dorzucą afroamerykanina w "super" (innym niż wszystkie) nanokombinezonie i mamy proroka :D

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie grałem w Crysis'a 3 - jakoś gra mnie nie potrafiła przyciągnąć.

Ale ten nowy COD wygląda kozacko. Oby tylko kampania była ciekawa i emocjonująca więcej mi do szczęścia potrzebne nie jest :). Trailerek bardzo fajny.

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Mnie osobiście zainteresował tegoroczny CoD, więc złożyłem preorder. Ten trailer jeszcze bardziej mnie do tego przekonał :D

6. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    biorąc pod uwagę, że advanced warfare jest na tym samym silniku co wcześniejsze cod'y, w twojej wypowiedzi można wywnioskować, że np. Crysis to to samo co wcześnie cod'y.

posunę się jeszcze dalej. według ciebie PES 2015 powinien się nazywać FIFA 15.5, algo FIFA 2015 powinna się nazywać PES 2015.5. przecież obydwie to gry piłkarskie więc są takie same.

czuję nosem, że nie grałeś ani w jedną ani w drugą grę dłużej niż godzinkę.

jeśli grałeś dłużej to straszne bzdury pleciesz synek.

Przy okazji pozdrawiam mojego najulubieńszego moderatora setha! elo!

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    fazarro, jeśli dla Ciebie nowy CoD jest wciąż na starym silniku, to brawa dla Ciebie również.

Wczytywanie...

Poleć forum