1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szykuje się rewolucja w Diablo III - loot dopasowany do postaci

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TigraTeam, Sierpień 30, 2013.

1. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

Blizzard chce zmniejszyć znaczenie Domu Aukcyjnego. W tym celu niedługo wprowadzony zostanie system dopasowanego lootu, który będzie dopasowywał przedmioty do postaci.

Ile razy było tak, że wypadł wam świetny przedmiot, który jednak zupełnie nie pasuje do waszego bohatera? W tym samym czasie znajdowaliście zaś przedmioty, które wasza postać mogłaby użyć, ale już nie tak dopakowane. Teraz ma się to zmienić.

Blizzard planuje wprowadzenie nowego systemu odpowiadającego za losowanie wypadających przedmiotów, który zwiększać będzie szanse na to, że będą one lepiej dopasowane do kierowanej właśnie postaci.

Do tego dochodzą nowe podziemia generowane losowo na czas 20 minut, w których będzie można znaleźć najlepsze wyposażenie. Ma to sprawić, że gracze chętniej będą szukali unikatowych przedmiotów w grze, niż na aukcjach.

Oby się udało.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  4. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nawet i dobrze nigdy nie widziałem tego domu aukcyjnego w wersji pc:)

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Czyli jak dopiero planują to wprowadzić, to na konsolowych wersjach jak na razie nie zobaczymy tego. :F

6. BlindObserver

BlindObserver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Konsolowa wersja nie ma tego problemu w ogóle. Loot jest inaczej liczony, nie ma też w ogóle AH. Choć co do reszty w stylu dynamiczne podziemia to na konsoli na tę chwilę nie ma i nie będzie do chwili pojawienia się dodatku na PC + kilka miesięcy na przeniesienie na konsole.

7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Konsolowe wersje, zawierają już poprawiony loot, wersja PC musi czekać na patch z poprawionym loot'em.

8. wzdryngiwacz

wzdryngiwacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Grałem. A guzik tam wypada. Wszystko co mam muszę kupować od handlarzy. A z potworków lecą tylko śmieci a jak coś fajnego to nigdy dla mojej postaci. Lyypa panie :(

9. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    A mi jakimś cudem dopisuje szczęście gdyż trzaskam na system linku i jak na razie do 15 lvla 90% to itemy dla mojej postaci :)

Sent from my LG-E460 using Tapatalk 2

10. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    dziwne, bo jakoś mam 7 legendarnych (3 z nich to kusze/łuki dla mojej post.) a jestem w okolicach połowy drugiego aktu :p

Wczytywanie...

Poleć forum