1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szyny Lasera BenQ

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez manski, Luty 19, 2014.

1. manski

manski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Padł mi laser w xbox360 phat, zamówiłem na alledrogo nowy, który dotarł do mnie pocztą bardzo szybko, zdjąłem zworkę antystatyczną i tutaj zaczynają się schody, a mianowicie, podczas wymiany lasera odkręciłem śrubkę, która jest od regulacji wysokości szyny, no i teraz mam problem z odczytem płyt. Ma ktoś jakis pomysł jak to ustawić, może jakieś dane o wysokościach, cokolwiek na czym można by się wzorować??
    Laser na pewno jest dobry ponieważ czyta gry, lecz jest problem z graniem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wymiana całego napędu. Nie ustawisz tego idealnie juz.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

4. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kup napęd z uszkodzonym laserem.

5. kapa

kapa Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrobiłem podobną lipę przy wymianie lasera.
    Kręciłem te śrubki z 30 razy, skręcałem napęd, montowałem w x'a i patrzyłem czy działa.
    Przekręciłem obie śrubki od prowadnic, problem był podwójny...
    Był na nich jakiś glut, niebieski chyba. Troszkę na śrubkach, troszkę na napędzie jakby rozlany ze śrubek. To po nim doszedłem mniej więcej jak ustawić prowadnice...
    Xbox czyta teraz gry, jednak tylko w pozycji poziomej. Czasem nie załapie, pomięli troszkę tak, jakby przeskakiwało coś w napędzie i wyrzuca otwórz napęd.
    Jeśli znajdziesz coś z dokładnymi ustawieniami to proszę o podesłanie na PW.
    Jeśli nie znajdziesz, to jedyne co uratuje Cię przed wyrzucaniem kasy to metoda prób błędów oraz nerwy ze stali. Trochę cierpliwości a może się uda. mi zajęło to z 3-4 godziny a i tak idealnie nie jest.

6. manski

manski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Dziękuję za odpowiedzi, a może jest ktoś na forum kto ma taki laser i mógłby np pomierzyć odległości szyn do metalowej konstrukcji napędu

7. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Szkoda czasu na zabawę z tym takie napęd kupisz od 30-40zl. Jak nie umiesz klucza wyciągnąć to podmieniasz tylko pcb między napędami bo ci idealnie czytać płyt już nie będzie.

8. manski

manski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za odpowiedz chyba tak zrobię, że kupie gdzieś padnięty napęd

Wczytywanie...

Poleć forum