1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SZYSKO o rrod 0022 : )

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Pszczoła, Listopad 20, 2010.

1. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    chcialbym sie dowiedziec szyskiego o rrodzie 0022. Chcialbym ,zeby wypowiedzili się ludzie co sie chociaz troche znaja na tym. nIE tacy co sie boja zdjąc facepanel.. Ani nie "nabijacze postów" . Konsolka mojego brata na to padla (elite falcon) i nie mam z kim grac w call of duty. I czy za reballing i nowe GPU oplaca sie dac 180 zł

2. Lotnik421 Xbox One

3. lumpek933

lumpek933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    co do bledu 0022 nie jestem pewien ale za reballing wg mnie sie oplaca, u mnie za to biora nie mniej niz 250 zl.

4. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    Raczej nie opłaca sie płacić za rebaling bo to jak wiadomo czasowe odciąganie problemu, najlepiej zakupić nową konsolkę zwłaszcza że teraz są takie tanie

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    0022 - CPU nie odpowiada błąd CPU ,Zimne luty pod prockiem

0022 See Error E10

E10: Unconfirmed: CPU error, generally caused by a poor connection to the mainboard (cold

solder joints/bridged solder joints). This can also be triggered by an error with the TSOP.

6. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    reballing tu nic nie pomoże. W falconie 0022 to spalony CPU i konsola na części

7. kamilol12

kamilol12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wpisz w google ^^

Wczytywanie...

Poleć forum