1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ta sama marka płyt a inny MID. Inna jakość!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kosmo1989@o2.pl, Czerwiec 12, 2013.

1. kosmo1989@o2.pl

kosmo1989@o2.pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam LiteOn Ihas324B (maxburner) i ostatnio robiłem kopie na Esperanzach z MID:RICOHJPN D01-067 (po zmodowaniu do 2.4x. Przed zmodowaniem były to też RICOCHJPN tylko inna końcówka) i jakość wypadała różnie. Kilka płyt poszło do kosza.Przy 4x wyskakiwały błędy i nie szło nic nagrać, ale przy 2.4x większych problemów nie było (jakość od 65-90). Nagrywam wg. tutoriala Burning Xgd3 Games On Non-Verbatim Or Cheap Discs With Ihas- Imgburn Settings Included - Xbox 360 Tutorials - XboxPirate Gaming Forums
    Opcje, które najlepiej się u mnie sprawdząją to
    FH: disabled
    OH: disabled
    SB: enabled
    OPC: ciężko powiedzieć ale przeważnie kiepskie nagrania miałem gdy przy 3,4 płycie nie wyczyściłem OPC.

Verbatimy nagrywam z lekko innymi ustawieniami MKM 003 w prędkości 4x FH: enabled SB: enabled. Idealnie. Jakość 90-99.

Zakładka I/O w przypadku esperanzy musi mieć zaznaczony interfejs ElbyCDIO.

Dzisiaj przyszły mi kolejne esperanzy 8x i wyglądają identycznie ale zdziwienie moje było gdy ich MID pokazał: MBIPG101-R10-65
    Testowo więc bez zmiany strategii w media core speed na RICOHJPN-D01-067 dla tego MID nagrałem obraz w prędkości 8x i wszystko nagrało się idealnie. Na 6 następnych płyt tylko 1 nie nagrała się poprawnie. Jakość tych pozostałych w nero speed disc 90-98. Jutro powiem jak wypadły testy tego MID'a przy instalacji itd.

Wczytywanie...

Poleć forum