1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tablet - 400 Zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dzokej, Grudzień 16, 2011.

1. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    Witam. Mój młodszy braciszek zamażył se na święta Ipoda 2 . A że mój i moich rodziców budżet nie jest zbyt dobry , to szuakmy dla niego tableciku do 400zł ( może być troche więcej ) . Patrzyłem na kilka i znalazłem z firm Overmax . co o nim myślicie ?

( tablet głownie zeby był dla neta i okazyjnie do grania )

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Niewiem jak bedzie z awaryjnoscia takiego sprzetu, ale przedwszystkim patrz na procesor i pamiec ram. Najlepiej jakby procek mial okolo 1GHz a ramu z 512mb. A i bym zapomnial rozdzielczosc ekranu jest tez wazna przy 7" jak bedzie mial mniej niz 480x800 pikseli to nawet nie ma co brac bo bedzie brzydko wygladac wszystko.

EDIT: Na niektorych tabletach nie ma dostepu do android market(dotyczy glownie chinskich marek) dlatego przed zakupem najlepiej jak bys sprawdzil czy w tym modelu ktory chcesz kupic android market jest.
    @filmyredcyan Z tymi telefonami to poleciales po bandzie. Proponujesz mu jakies starocie. Maksymalnie mozna na nich miec androida 2.1(chyba ze chcesz sie bawic w root to wgrywasz cos z dostepnych romow) i sprzetowo te telefony sa juz slabe.

4. filmyredcywn

filmyredcywn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja w tej cenie polecił bym kupić telefon, taka suma na tablet jest po prostu za mała, tablety w tej cenie to chińczyki, które zaraz się rozlatują. Z telefonów w tej cenie polecam SE Xperia X8 lub LG GT540.

5. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Szczerze? Jak ja bym chcial ipada2, a dostalbym tablet za 4 stowki to bym sie zawiodl:) Kupcie mu cos innego

6. kmg.al

kmg.al Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Braciszek chce zabaweczkę za 1500zł? Kupcie mu telefon z adroidem.

Wczytywanie...

Poleć forum