1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tablet do 500zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Neithell, Lipiec 22, 2013.

1. Neithell

Neithell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Witam. Z racje tego, iż wybieram się na studia i będę musiał rozstać się z moim stacjonarnym komputerem, a laptop dobił ostatnio do swoich piątych urodzin (prościej: jest mało pożyteczny, kolory są wyblakłe, bateria trzyma 10 minut, a podzespoły dyszą na simsach 2 :d), postanowiłem sprawić sobie takie cudo jakim jest tablet. Niestety jako biedny student muszę za coś żyć, dlatego nie zamierzam przekroczyć progu 500zł.

Czego szukam ?
    - Przede wszystkim mocnej baterii. Myślę, że to priorytet, bowiem tablet ma być w pełni mobilny, a bateria nie ma padać po 30 minutach użytkowania Wi-Fi. Miałem gocleaver a73, ale pozbyłem się bo właśnie z powodu słabej baterii.

- Wyświetlacz oczywiście w normie, najlepiej rozdzielczość 1024x768, ale wiem... wiem, to tylko 500zł.

- 7" poproszę - tnę koszta jak można. :)

- 3G ? Dobra, tutaj prawdopodobnie przesadziłem, dlatego nie jest to najważniejszy element.

- Wyświetlacz pojemnościowy.

- Wersja androida nie gra większej roli.

I to z grubsza chyba tyle. Generalnie taki tablet służyć ma do swobodnego przeglądania internetu przez więcej niż śmieszne 30 minut... Gierki schodzą na drugi plan, natomiast fajnie gdyby można było w "normalnej" jakości obejrzeć jakiś filmik itd. Dało radę na gocleaver a73, więc myślę, że i teraz znajdzie się jakiś tablet do 500zł spełniający moje wymagania.

PS. Posiadam samsunga galaxy mini 2 ( 3" ) i cholera... jak ludzie mogą na tym przeglądać internet ? Myślę, że do takich spraw 7 cali to minimum.

PSS. Tak, wiem, że w google można znaleźć masę różnych rankingów, ale modeli tabletów jest od cholery, dlatego takiemu laikowi jak mi trudno się w tym połapać.

http://allegro.pl/tablet-samsung-galaxy-tab-2-p3110-8gb-ics-wifi-gps-i3407780825.html - zastanawiałem się nad tym samsungiem, co sądzicie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    galaxy tab 2 bedzie chyba najlepszym wyborem

Wysłane z es dwójki

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Bierz tego co dałeś link. Miałem jego 10 calową wersję i naprawę polecam, spadł mi 6 razy z wysokości 2 metrów na dywan i dalej działa, bateria trzymała po 14h przy przeglądaniu internetu z muzyką w tle, sprzedałem tylko dlatego że były mi potrzebne pieniądze. Ale jak wszystko nie jest bez wad, nie posiada wbudowanego wyjścia hdmi (da się dokupić) oraz slotu na karty telefoniczne czyli internet tylko z wi-fi.

5. Neithell

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
  6. Sewek :)

Sewek :) Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    posiadasz wersje z 3G ? ;)

7. Neithell

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Brat posiada wersję z 3G. Ja ograniczyłem się tylko do wi-fi, z tego względu, że 3G mam w moim galaxy mini 2, więc po co przepłacać. Aczkolwiek innych różnic pomiędzy P3100, a P3110 nie ma, więc pytasz o coś konkretnego ? :)

8. Sewek :)

Sewek :) Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na aukcji sa zdjecia , a na nich w prawym dolnym rogu 3 G. ;p

9. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Lecisz do akademika i nie zabierasz stacjonarki?? Co ty tam bd robil nocami, jak reszta w pokoju bd grac ;D

Wyslane za pomoca Galaxy S IV ( taptalk 2)

Wczytywanie...

Poleć forum