1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tablet Goclever A73 sprzedam

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ted21, Wrzesień 4, 2012.

1. ted21

ted21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak w nagłówku tablet w stanie idealnym z Androidem 4.01 sprzedam za 305 + koszt wysyłki.Polecam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ted21

ted21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja bym tabletu nie kupował w biedronce bo to najgorsze sklepy i wyprzedaja szajc.Mój jest sprawdzony i kupiony w dobrej firmie.Czytam na forum androida to maja ludzie rózne przypadki z tabletami z biedronki.

A nigdy bym nie kupował sprzętu elektronicznego gdzie sprzedają smalec,ogórki,ziemniaki itp.Taka mam zasadę.

// Nie pisz posta pod postem // bembenos

4. maciejet

maciejet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mogę Ci dać 200 zł za ten tablet. A co to za różnica gdzie kupiony? Ten sam sprzęt tego samego producenta i z tej samej fabryki.

Wczytywanie...

Poleć forum