Tablet

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
Witam..

Bawiłem sie kilkoma tabletami z niższej półki. Obecnie mam Goclever TAB T76GPS TV lecz wystawilem juz go na sprzedaż.
Chce cos kupic z wyższej półki cos do 2 tyś i z ekranem 10 cali. Tablet ma słuzyc mi czasami do netu przez WiFi oraz do ogladania filmow i czasami do grania.


Mam na oku 3 modele.

- Asus Transformer Pad TF300T 32GB (czerwony lub niebieski) + stacja dokująca gratis - cena 1899zł



Ekran dotykowy: 10,1 cala, pojemnościowy
Rozdzielczość ekranu: 1280 x 800 pikseli
Procesor: nVidia Tegra 3, 1,2 GHz
Pojemność: 32 GB
Pamięć RAM: 1024 MB


Jak dla mnie plusem jest tu stacja dokująca gratis no i 32GB pamieci.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Samsung Galaxy Note (biały) - cena 1799zł



Ekran dotykowy: 10,1 cala, pojemnościowy
Rozdzielczość ekranu: 1280 x 800 pikseli
Procesor: Samsung Exynos 4412, 1,4 GHz
Pojemność: 16 GB
Pamięć RAM: 2048 MB


Jak dla mnie plusem jest tu 2048 MB pamieci ram w porównaniu do 2 innych ktore maja tylko 1024 MB.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Sony Tablet Xperia S SGPT121E2 16GB WiFi - cena 1799zł



Ekran dotykowy: 9,4 cala, pojemnościowy
Rozdzielczość ekranu: 1280 x 800 pikseli
Procesor: nVidia Tegra 3, 1,3 GHz
Pojemność: 16 GB
Pamięć RAM: 1024 MB


Jak dla mnie plusem jest tu firma SONY ktorą cenie.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Moim skromnym zdaniem, na Twoim miejscu wybrałbym Samsunga. Dobra specyfikacja + Samsung też bardzo dobry koncern.
Na drugim miejscu Sony Xperia, osobiście mam telefon Xperie od nich i jestem zadowolony, a to prawie na takiej samej zasadzie działa z tego co widziałem :)
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
Ok, dzieki - poczekamy jeszcze na inne wypowiedzi..

Osoboscie uwazam ze Samsung najlepiej wypada a za nim jest Asus poniewaz gratis jest stacja no i ma 32GB pamieci
 
R

rowerser

Guest
Nie ten dzial ! Warn i kosz.
 

Do góry Bottom