Tacka Lite-ona - help!

Vikipeddy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam problem, i to dość poważny...
Wczoraj dostałem nową konsolę (kupiłem znaczy się) i od nowości nie wysuwa się tacka:eek:
Obojętne czy z faceplatem czy bez, nie działa pukanie koło ejecta, kilkukrotne naciskanie i przytrzymywanie, dociskanie, podważanie... Zmienia się tylko napis z "Otwieranie" na "Zamykanie" i tak w kółko... Mam Lite-ona, jak coś ;)
I w kółko miga mi dioda znajdująca się w środku Ring of Light (kółeczko & kreseczka :p )...
Macie pomysł jakiś? UWAGA: nie przyjmuję do wiadomości żadnych pomysłów wymagających zdjęcia/odkręcenia czegoś więcej niż panelu przedniego...

POMÓŻCIE!
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem, i to dość poważny...
Wczoraj dostałem nową konsolę (kupiłem znaczy się) i od nowości nie wysuwa się tacka:eek:
Obojętne czy z faceplatem czy bez, nie działa pukanie koło ejecta, kilkukrotne naciskanie i przytrzymywanie, dociskanie, podważanie... Zmienia się tylko napis z "Otwieranie" na "Zamykanie" i tak w kółko... Mam Lite-ona, jak coś ;)
I w kółko miga mi dioda znajdująca się w środku Ring of Light (kółeczko & kreseczka :p )...
Macie pomysł jakiś? UWAGA: nie przyjmuję do wiadomości żadnych pomysłów wymagających zdjęcia/odkręcenia czegoś więcej niż panelu przedniego...

POMÓŻCIE!
z opisu pasuje do jakiegoś uszkodzenia napędu. skoro jest nowa to zadzwoń do m$ i powiedz o co chodzi. Tam będziesz miał odpowiedź z pierwszej ręki, tzn. niby od m$ :)
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
ludzie... ale macie problemy..ja wychodze z zalozenia..ze jesli kupuje cos nowego to ta zabawka ma byc nieskazitelna..ma byc idealna..nei ma prawa nic zlego sie dziac..a jesli sie dzieje to nie po to place sporo kasy i dostaje gwarancje zeby sie martwic...oddaje na gwarancje..zadam nowego towaru jesli wada jest zaraz po zakupie... szkoda czasu na szukanie i kombinowanie..kozystajcie z gwarancji bo skoro na samym poczatku jest cos nie tak to pozniej moze byc tylko gozej
 

Nefarod

Użytkownik
Użytkownik
Masz 14 dni od daty zakupu na oddanie jej do kupca, a ten ma obowiązek wymienienia ci jej na sprawny model.
 

Vikipeddy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A to może być wada fabryczna, czy np. uszkodzenie związane z transportem (UPS...:eek:)
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
A to może być wada fabryczna, czy np. uszkodzenie związane z transportem (UPS...:eek:)
Tak jak powiedział Nefarod. Masz 14 dni. Wymieniaj na nową :)
 

Vikipeddy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Już napisałem do kolesia :p
 

cage900

Banned
Użytkownik
Vikipeddy można wiedzieć od kogo ją zakupiłes?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Są częste wady nowych konsol użytkownik piekara o tym pisał nawet. Dzwoń do m$ przyjadą za darmo po konsole i tak samo Ci ją oddadzą. Jak kupiłeś konsolę na allegro to będziesz musiał na swój koszt wysłać sprzedawcy więc lepszym rozwiązaniem jest m$
 

Vikipeddy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeszcze raz usłyszę o piekarze, to mnie krew zaleje i Wam flaki gardłem wycisnę! Ten ***** ***** w ***** wziął kaskę za Premiuma i powiedział, że on mi go nie wymieni (centymetrowa rysa na facie i ten USB)... I jeszcze mi powiedział (w akcie najwyższej łaski), że mi może wymienić na Arcade nową! ****** ******** w ******* i ****** ********!!!!!!!!!
 

Do góry Bottom