1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tag gości jak zmienić

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kiwi91, Grudzień 13, 2014.

1. kiwi91

kiwi91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Xboxa one mam drugi dzień. Dokupiłem pada jednak tag drugiej osoby jest mójnick(1) czy da się to jakoś zmienić ? Szukałem w google, ale nie wiem jak to sformułować . bo tylko pojawiają się zapytania gość niedzielny. Pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. >Pollux<

>Pollux< Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie da rady zmienić :biggrin:tagu gracz(gościa)

4. kalfas84

kalfas84 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Amsterdam / Świętochłowice
    najlepiej zaloz drugie konto na konsoli i wtedy drugi gracz nie bedzie gral na koncie goscia tylko na swoim profilu, moze go nazwac i zedytowac jak tylko zechce

1 osoba to lubi.
  5. TheG4brieL

TheG4brieL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tym bardziej że na One, gdy na głównym koncie masz abonament Gold, to reszta kont również może grać online :)

6. kiwi91

kiwi91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ok. Tak zrobię bo z narzeczoną gramy w plants vs zombie i maly zgrzyt byl. ;) a jest to moja pierwsza konsola Microsoftu.dziękuję

Wczytywanie...

Poleć forum