1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tag gracza.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Nanami, Kwiecień 14, 2011.

1. Nanami

Nanami Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, jestem nowy. Mam zamiar kupić konsolę w przyszłym tygodniu i mam jedno pytanie.
    Nie mam internetu z kabla, mam jedynie modem z play'a, który wkłada się do portu usb.
    Czy bez połączenia internetowego będę mógł utworzyć konto Xbox Live, zdobyć tag gracza, by mieć zaktualizowane te wszystkie dane o grach? D:

Dzięki z góry. :c

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    Konto Utworzysz normalnie na stronce xbox live ale wszystkie osiagniecia awatarek i inne gadzety z konsoli musza byc sciagniete z konsolki wiec musisz ja podpiac do neta na dodatek lepiej zakladac konto przez konsolke bo otrzymasz przy nowej konsoli miesiac gratisowego konta gold - Co do internetu ktorego posiadasz mozesz przeciez udostepnic internet przez kompa

4. Nanami

Nanami Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli będę miał włączony komp, połączony modem z play online i mi wyszuka sieć na xboxie?

5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
  6. adrian1389

adrian1389 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Raszyn
    Tu masz lepsze Konfiguracje Xbox Live | Artykuły.

Wczytywanie...

Poleć forum