1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

tag z xbl do windows ID

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez borciuh, Wrzesień 3, 2009.

1. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    Witam kupilem sobie gears of war na PC. Nie chce robic nowego konta.. chce zalogowac sie do widows ID gametag'iem od xbl oraz chce by mi w grach na xboxie zaliczylo gears'a i achiewvmenty.. jak to zrobic by zalogowac sie moim nickiem na wID ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Eldron

Eldron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubań
    czy ja dobrze rozumiem chcesz zaliczać achiewmenty na kompie ?? stary takie coś jest nie możliwe chyba że masz emulator i to nawet nie wiem a po drugie jeżeli kupiłeś grę na kompa to ona ma wycięte achiewmenty a po trzecie xbl to net tylko dla konsol

4. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    skoro sie nie znasz to sie nie wypowiadaj bo takim paplaniem nie pomorzesz... da sie bo juz nie raz widzialem gdy porownywalem gry to pisalo u kogos "GTA IV PC" , "Gears of war PC" i achievy mial normalnie.. i xbl jest czesciowo "jakby" polaczone z winods ID (zreszta wejdz na strone Windows live i tam jest napisane "Identyfikator Windows Live ID umożliwia dostęp do usług firmy Microsoft, w tym m.in. usług MSN, Hotmail, Office Live i Xbox LIVE.") tylko nie mam pojecia jak to zrobic bo gdy sie rejestruje to mam tak jagby nowe konto .. :(

PS.Pozatym jest to "games for windows" (tak wiem nie każda gra z tym logiem zalicza achievy w xbl) a gears i gta 4 dzialaja..

Wczytywanie...

Poleć forum