1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tak na całym świecie świętowano premierę Halo 5: Guardians

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 28, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Nowe przygody Master Chiefa wreszcie trafiły na półki sklepowe, a gra została zrecenzowana przez krytyków na całym świecie. Sprawdźcie jak bawili się gracze na imprezach premierowych w różnych zakątkach świata.

Microsoft również świadomy jest potęgi swojej marki. Nie bez powodu na całym świecie odbyły się przygotowane z wielkim rozmachem imprezy premierowe. Chociaż na żadną nie mogliśmy dotrzeć, to w sieci pojawiają się już pierwsze materiały z różnorodnych eventów. Poniżej w galerii możecie podejrzeć fotki dokumentujące świetną zabawę, jaka miała miejsce w dniu premiery Halo 5: Guardians.

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Trzeba przyznać,że mają rozmach.
    Żadna gra nie miała premiery z taką pompą.Ale nie ma co się dziwić.To przecież Halo - system seller Xboxa od początku jego istnienia.

4. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
  5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie ogarniam fenomenu tej gry. Sentyment jakiś czy co? Jestem jeszcze w stanie zrozumieć że dzieci w nią grają ale dorośli? Dziwne.

6. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    To ze tobie gra nie odpowiada nie znaczy że jest dla dzieci :) Tym samym tokiem można by wtedy powiedziec ze nie rozumie sie graczy którzy co roku kupują dodatek w postaci CODA lub Fify barany czy jak :)

Jedni cos lubią inni nie musza, bez powodu tyle ludzi tego nie zakupiło . Wszyscy są dziwni czy sa dziecmi ?

7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Robin a Ty w ogóle grałeś w Halo ?
    Jeśli lubisz tematykę science-fiction i znasz język angielski to polecam zagrać od początku w Combat Evolved.
    Nawet sobie nie wyobrażasz ile jest fanu w tej grze a i fabuła w całej serii jest niczego sobie ( niestety najnowsza część w tym temacie kuleje :( )
    No i koniecznie trzeba przy tej serii sprawdzić tryb multi.
    To,że gra jest kolorowa nie oznacza od razu,że jest dla dzieci.

8. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dlatego pisałem o moim zdziwieniu. Halo 5 z filmików wygląda jak destiny dla dzieci. Mam tutaj na myśli taki dosyć komiczny design przeciwników i dość uproszczoną animację. Nigdy w halo nie grałem i nie zagram bo ciężko wrócić do starych gier a do niewypałów pokroju tmcc nie mam zamiaru podchodzić. Ogólnie jestem ciekaw co zadecydowało o sukcesie gry bo ja w piątce nie dostrzegam nic co by wyjaśniało ten fenomen.

Wczytywanie...

Poleć forum