1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tak prezentuje się edycja kolekcjonerska Mass Effect 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Czerwiec 13, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Studio BioWare opublikowało informacje na temat wersji kolekcjonerskiej nadchodzącego Mass Effect 3.

Będzie ona kosztować prawdopodobnie 250zł, ale producent gry nie określił dokładnie czy jest to cena dla konsoli Xbox 360 czy może tyczy się ona wersji na komputery osobiste. W tej edycji gracze otrzymają m.in. 4 dodatkowe rodzaje uzbrojenia, mechanicznego psa (Czy przypadkiem nie mamy ratować Ziemi, a nie opiekować się psem robotem?) oraz wygląd dla 2 członków drużyny. Również w edycji N7 tradycyjnie pojawi się artbook, plakat z Normandią oraz metalowe pudełko.

Szczerze? Jako gracz zawiodłem się na BioWare. Rozumiem, że bardzo drogie edycje zakupi mniejsza liczba graczy niż taką co właśnie ujawnili producenci, ale patrząc na Mass Effect 3 jako zwieńczenie sagi o Shepardzie oczekiwałem czegoś więcej.

Więcej informacji o Mass Effect 3 znajdziesz na XBOX Magazyn

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    widzę temat "tak prezentuje się edycja kolekcjonerska mass effect 3" kilkam, czytam i co? nadal nie wiem "jak prezentuje się e.k." ahh ten Xbox Magazyn <3
    Na szczęście dużo wcześniej zobaczyłem zawartość Edycji Kolekcjonerskiej na lepszej stronie, myślę że na zwieńczenie trylogii należała by się tak epicka kolekcjonerka jak GoW3 czy jakiegoś Halo : D Albo to nowa oszczędna moda w której edycja kolekcjonerska to tylko nazwa (mam na myśli "kolekcjonerkę" AC Revelations)

4. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Szkoda tylko, że tą edycję kolekcjonerską wykonali z niewielkim przepychem. Kurcze zabrakło w niej kilku rzeczy....

5. AlexX 0ne

AlexX 0ne Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lubuskie
    takie "dodatki" to już powinni sobie darować, ogólnie to bida z nędzą

6. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    Skoro widzisz że GROSZQ temat założył więc po co się wypowiadasz skoro cię to wkurw****
    Masz problem to nie czytaj i nie wypowiadaj się ;/
    A edycja jak edycja jak zawsze uboga ;/

7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Bida z nędzą aczkolwiek nie wiadomo czy jest to cena za wersje PC czy konsolową? Jeżeli na konsole to zestaw bardzo bogaty jak za takie pieniądze

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    bzdura, takie rzeczy powinny byc dodawane bez edycji kolekcjionerskich, np. za jakies osiagniecie czy ukonczenie etapu. chyba najgorsza edycja kolekcjonerska. niedlugo beda plakaty dodawac ;/

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum