1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tak... Problem z internetem w konsoli...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MordercaHorroru, Czerwiec 22, 2014.

1. MordercaHorroru

MordercaHorroru Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mój problem wygląda następująco, pewnego dnia postanowiłem kupić kod do xbox live kupiłem go a na 2 dzień gram "spokojnie" we fifę i nagle mnie odłączyło od usługi nie wiedziałem o co chodzi więc zrobiłem test... nie można połączyć się ze siecią "błąd adresu IP". Wchodzę szukam błędu patrzę a tu : Wstawka #661962 – Wstaw.org .Dodam, że mam modem z t mobile i gdy zaznaczam tą opcję to pojawia sie komunikat ,że zmiany zostaną wprowadzone jak zresetuje modem,wiec to robię a gdy z powrotem włączam to ta opcja jest odznaczona nic sie nie zapisuje... czy to może być przyczyną ? dodam, że mam wyłączony DHCP w modemie z T mobile... proszę o pomoc :) z góry dziękuję za każdą odpowiedź. PS: jesteście moją ostatnią deską ratunku :<
    o! zapomniałbym... z poziomu konsoli wygląda to tak : http://wstaw.org/w/2MkB/

Wczytywanie...

Poleć forum