1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tak się tworzy historię. Samochód zaprojektowany dla Gran Turismo 5 w realu. Jest obł

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QuickShare, Lipiec 4, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    Co jest lepsze? Gran Turismo 5 czy Forza Motorsport 3. Na razie w kategorii najlepsze samochody w realu, wygrywa Gran Turismo i concept Citroena GT.

W tym wymyślonym na poczekaniu pojedynku prowadzi wspomniane Gran Turismo. Dlaczego? Dlatego:

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=dO26tmL-_gE&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

Auto pierwotnie zostało zaprojektowane jako concept car dla Gran Turismo 5. W grze nazywał się "GTbyCitroen". Na jego podstawie stworzono samochód, który widzieliście na filmie. Najpierw pojawił się na ulicach Londynu 23 czerwca. Teraz z okazji Festiwalu Prędkości Goodwood, będzie można je podziwiać od 3 do 5 lipca.

Na tegorocznych targach w Genewie Vincent Besson z Citroena zapowiedział, że auto zostanie wprowadzone do produkcji. Jeśli tak się stanie, to pewnie powstanie kilka/kilkanaście egzemplarzy. Z informacji jakie udało mi się znaleźć, ciekawy jest fakt, że samochód będzie mieć silnik V8 (dla nieznających się na motoryzacji - widlasty silnik o 8 cylindrach stosowany np. w Formule 1, jednym słowem: potwór). Wydarzenie jest wyjątkowe, bo to pierwszy przypadek produkcji samochodu powstałego na potrzeby gry komputerowej.

Czy Forza Motorsport 3 ma swojego prywatnego, realnego concept cara? Odpowiedź brzmi: NIE i dlatego GT jest lepsze (przynajmniej na razie). Ciekawe, ile cacuszko z filmiku będzie kosztować. Macie jakieś propozycje?

[Mały update] Na felgach mają się znaleźć diamentowe wykończenia

Tak się tworzy historię. Samochód zaprojektowany dla Gran Turismo 5 w realu. Jest obłędny | Gamezilla

2. Lotnik421 Xbox One

3. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kosztowac bedzie napewno...nie malo ;)
    Takim to bym posmigal (ale napewno nie w naszym kraju hehe)

4. Agron95

Agron95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Na początku myślałem ze to mercedes albo porshe :ptak ogólnie to nie wiem po co takie coś- pewnie żaden fan nie będzie miał kasy na takie coś, a jak już ktoś to kupi to na pewno nie dla tego ze jest powiązany z gra.

5. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    cudo, panie cudo jak dla mnie jeden z naj samochodów na świecie

6. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ehh... Coś mi się wydaje że GT5 będzie rządzić... :( Zobaczymy, ale żeby projektować samochód do gry to coś pięknego... Fanboy PS3 mogą być z tego dumni :(

7. Andrewww1991

Andrewww1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chrzanów
    takie auto od Citroen!!! lol...

8. Wujekchupa

Wujekchupa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na 100% zostanie tylko concept car'em więc nie ma się co ślinić... ta sama kategoria co batmobile buehhehee :cool:

9. LowMen

LowMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Jestem pewien że będzie kosztował tyle co całe pokolenie przeciętnych polaków by nie uzbierało :D:D

10. evk

evk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zabił mnie ten śmieszny text na poziomie 10latka

11. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Słyszałem o tym autku już daaaaaaawno. Ale według mnie wygląd tego samochodu jest gó*** wart, poza tym na pewno nie wprowadzono by go do produkcji seryjnej, nie pozwoliłyby na to prawa. I w ogóle dźwięk tego auta nie pasuje do niego.

12. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    gów** wart? Ciekawe czy M$ zaprojektuje jakieś autko tylko do gry na xbox`a. Szczerze powiem, że wątpię by chciało mu się dać parę mln tylko na autko do gry!

13. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Wóz piękny ; ) szkoda że zostanie tylko concept carem ; )
    Może dostanie licencję na wyścigi ? kto wie...

14. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Są gusta... A szczerze mówiąc to dla mnie żadna legenda zrobić auto dla gry. Jak myślicie? Działa tam cała elektronika itp tak jak w innych wozach? Pewnie nie, ten samochód jest dla reklamy jeśli jest jakiś filmik gdzie ciśnie więcej niż 200km/h to zapodajcie.

15. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    Proszę bardzo :D (DLA WSZYSTKICH) !
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8bzmn5uH-fg[/youtube]

"Nigdy nie zobaczymy go na ulicach" ^^

16. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    No rzeczywiscie wypowiedz na poziomie... ale to chyba takie dzieciece instynkty sie odzywaja kiedy gramy na konsolach i cos sie nam bardzo spodoba :D

Co do samochodu to ma byc wyprodukowanych 6 sztuk.

17. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Głośna ta maszynka jak cholera. Może stworzyli ten samochód specjalnie, aby zwiększyć popularność gt5, bo czują, że mogą przegrać walkę z forzą ?

P.S.
    Ale zwałe miałem jak koleś na filmie klamke urwał :D

18. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    tylko powiedz mi PO CO M$ ma to robić??

19. nmr88

nmr88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak pierwszy raz zobaczyłem ten samochód to myślałem że to nowe Maseratti:p. Nigdy bym nie pomyślał że to Citroen bo tak nie Citroenowo wygląda xP

Co do tekstów typu która gra wygra a która przegra to według mnie są one bez sensu...
    GT ma swoich starych fanów którzy na pewno tą grę kupią bo jest to stary tytuł, dobrze znany i rozpoznawalny. Forza nie jest może tak powiedzmy "legendarna" ale też swoich fanów ma. Co do ilości sprzedanych egzemplarzy to pewnie wygra GT bo na PS3 nie da się piracić(lub nie jest to opłacalne-jak kto woli...)
    Nie chcę tu nikogo obrażać ale wiadomo że większość posiadaczy X nie kupi tego tytułu tylko go po prostu ściągnie...

20. coldveins

coldveins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    "Hmm. Tworzymy największą gre samochodową ever ekskluzywnie dla PS3. Ale depcze nam po piętach gra ekskluzywnie tworzona pod X'a. Zróbmy samochód!"

Proszę Was :DD

21. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Poza tym , samochod pojawil sie w grze chyba jeszcze przed pokazem FM3 na E3;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum