Tak, to naprawdę jest gra [FOTOREALIZM]

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik


Ale naprawdę, naprawdę.

Obejrzyjcie:

Dialog z Polygami:

Paweł Kamiński, który siedzi obok mnie, widząc, że oglądam to wideo zapytał "co to za film?". To nie film, to gra. To Crysis z modami.

ŁAŁ.

W razie czego - linki do rzeczonych modów znajdziecie na stronie filmu na YT, więc możecie sami spróbować je zainstalować i zobaczyć, jak to będzie działać na Waszych komputerach.

ŁAŁ

Źródło: Click!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kuhar

Użytkownik
Użytkownik
I ta muzyka z TES...
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
I tak przy 720p obraz jest słaby. Co do fotorealizmu, to nie przesadzajmy.
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
dlaczego nie zastosują takich "technologi" do nowych gier? :D
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Ostatnio kupiłem cyfrową wersję Crysisa na konsole i wygląda identyko :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Link w opisie filmu nie działa, a sam mod urywa doopę :D
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
dlaczego nie zastosują takich "technologi" do nowych gier? :D
Bo by były jęki że na low ledwo chodzi...
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
dlaczego nie zastosują takich "technologi" do nowych gier? :D
Ponieważ konsole aktualnej generacji zaczęły by się topić :p
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak powinien MW3 wyglądać, jak MW1 był skokiem w przód pod względem fotorealistyczności to i MW3 powinno skok jakościowy zrobić, ale niee, kasa ważniejsza. A szkoda.
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Pojęcie fotorealizmu jest zawsze stosowane błędnie. Fotorealizm jest jak liczba 'n' w matematyce dążąca do nieskończoności, ale nigdy jej nie osiągnie. Tak samo w grach czy filmach animowanych nigdy nie powstanie materiał, który będzie fotorealistyczny. On będzie próbował być lub będzie dążył do bycia czymś co np. widzimy na co dzień za oknem, ale nigdy nie osiągnie dosłownie tego poziomu. Fotorealistyczne może być zwykłe zdjęcie rzeczywistej rzeczy, ale nigdy animacja, która zawsze pozostanie tylko i wyłącznie animacją.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Pojęcie fotorealizmu jest zawsze stosowane błędnie. Fotorealizm jest jak liczba 'n' w matematyce dążąca do nieskończoności, ale nigdy jej nie osiągnie. Tak samo w grach czy filmach animowanych nigdy nie powstanie materiał, który będzie fotorealistyczny. On będzie próbował być lub będzie dążył do bycia czymś co np. widzimy na co dzień za oknem, ale nigdy nie osiągnie dosłownie tego poziomu. Fotorealistyczne może być zwykłe zdjęcie rzeczywistej rzeczy, ale nigdy animacja, która zawsze pozostanie tylko i wyłącznie animacją.
Bredzisz już są graficy którzy potrafią zrobić dzieła fotorealistyczne a nawet ludzi, kiedyś nawet robiono test na 1000 osób tylko 1 powiedziała że to grafika komputerowa a dostrzegł to bo to był inny grafik.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Ale czy gry , gry muszą wyglądać jak rzeczywistość za oknem? Myślę , że sami twórcy tego nie chcą....
Ciekawe kiedy będzie gra wyglądać tak , że gracze powiedzą ''wystarczy''....
Pomyślcie sobie jak głupio to będzie wyglądać: Z wyglądu cudo , widzimy obraz jak w realu , idziemy kilka kroków w lewo i niewidzialna ściana...
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ehh skąd można ściągnąć tego moda :D bo linki z filmiku są nieaktualne, a jak szukam to trafiają mi się albo linki nieaktywne albo filmiki z YT.. :(

Też chcę po bawić się w starego Crysis'a z nową grafą :)

PS.

Mario miało super grafę (haha) i jaki sukces odniosło na świecie. Szczerze powiedziawszy tęskni mi się strasznie do fajnych platformówek 2D. Dlatego tez bardzo długo grałem sobie na emulatorach gameboy'a color i advance :). Gry 2D platformówki RULEZ ! :)

EDIT:
Znalazłem, chyba to jest to.. Jakby ktoś był ciekaw link niżej:
Kod:
[url=http://games.softpedia.com/progDownload/Crysis-Ultra-High-Quality-Custom-Config-Download-24198.html] Link[/url]
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ale to forum Xboxa a nie pc ile razy można to wałkowac!
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Te Altres wróć na lekcję gdzie pani mówiła o czytaniu ze zrozumieniem, a później wróć i wbij sobie do głowy, że animacja (jaka by nie była) zawsze pozostanie animacją. Pewnych rzeczy nie da się i nigdy nie będzie dało przeskoczyć np. tylko istotny ludzkie obdarzone są myśleniem abstrakcyjnym, na tym lista się kończy. Mówiąc o grafice fotorealistycznej należy mieć wszystko na myśli, nie tylko tekstury, ale przede wszystkim animacje. Każda renderowana animacja składa się z kodu binarnego, a ten zawsze będzie miał swój początek i swój koniec. Świat który widzisz za oknem jest nieskończony i niczym nieograniczony przeciwnie do obrazu renderowanego i z góry określonego. Każdy skrypt i każdy algorytm tak samo jest od początku do końca ograniczony.

Nawet za 20 lat grafika, animacja i rendering będzie się zbliżał do fotorealizmu, ale matematyka i fizyka nigdy nie pozwoli go osiągnąć. Wiem, za trudne dla Ciebie do zrozumienia.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Muzyczka z Obliviona bodajże, cudo, pięknie się kojarzy :D
 

Marszal95

Użytkownik
Użytkownik
dlaczego nie zastosują takich "technologi" do nowych gier? :D
Bo by się nie sprzedało bo nie wszyscy mają super komputery a gry robione są głownie w celu zarobienia pieniędzy.
 

xman

Banned
Ostatnio kupiłem cyfrową wersję Crysisa na konsole i wygląda identyko :D
powinno byc "identyko" :)
 

nadrat24

Użytkownik
Użytkownik
Zamiast narzekac na konsole niech podadza wymagania:D. Komp min 4 tys zeby to plynnie na medium smigalo

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Crysis Extreme Immersive Mod

Sam z niego korzystam i gra wygląda naprawdę świetnie, tylko trzeba mieć jeszcze dobry config do tego moda. U mnie sama gra (detal wysoki) + mod śmiga na Athlon II X2 3.0Ghz, 4GB DDR3 1333Mhz, oraz GF 9600GT 512MB.

Jedyny minus tego moda to to celowanie, które jak dla mnie uprzykrza grę. Zrobili pływający celownik którego nie mogę wyłączyć ;/ (a w sumie to mi sie nie chce szperać jak to zrobić :D )
 

Do góry Bottom