1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tak wygląda Battlefield 1 na Xbox One! Konsola daje radę?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 6, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Kilkukrotnie mogliśmy zobaczyć oficjalne materiały z Battlefield 1, ale nikogo nie powinno dziwić, że deweloperzy prezentują wyłącznie na wersji na komputery osobiste. Firma zaprasza teraz zainteresowanych na testy beta, więc mogliśmy się spodziewać, że czym prędzej materiały pojawią się w Sieci. Oczywiście Electronic Arts blokuje wszystkie przecieki, więc nie odkładajcie oglądania filmów na później.

Wspominając o testach dodam, że od kilku godzin DICE rozszerza liczbę potencjalnych testerów, więc jeśli macie spore doświadczenie w grach z uniwersum Battlefield, to warto sprawdzić skrzynki e-mailowe. Do zabawy dołączają również konsolowcy.

Poniższy gameplay pochodzi z wersji na Xboksa One. Jak oceniacie pozycję DICE?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ArassPL

ArassPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Albo u mnie jest coś nie tak albo widzę spadki animacji. Graficznie nie jest najgorzej ale do gtx1080 przepaść.

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1238
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wydaje się być ok ale nie ma co się rozpędzać oglądając film na yt, wiadomo.

galaretka007 lubi to.
  5. synek03

synek03 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    228
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Niektórzy robią porównania konsol które kosztują ~1,2k z PC za ~3k, ale żeby porównywać z kartą o wartości 3k to szacun. Zyskałeś w moich oczach :)

tapnięte z Xiaomi Mi4c

6. galaretka007

galaretka007 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja tam nie widzę przepaści w grafice, jeśli chodzi o rozdziałkę to trochę widać, że jest słabsza ale jak to ujął krzys1190 nie ma co się rozpędzać po filmikach na yt. Najlepiej poczekać na miarodajne porównanie bądź samemu na własnym tv zobaczyć.

7. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Pamiętajmy to alfa :) wystarczy sobie przypomnieć bete BF4.

8. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1877
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mi się udało dostać do Alphy, ale na PC i powiem szczerze, że ta gra nadal nie robi na mnie wrażenia, ani po filmikach, ani po chwili grania. Może muszę dłużej pograć żeby się do tego przekonać. Graficznie póki co również duupy nie urywa. Na pewno jest lepsze niż BFH, ale żeby to było coś fantastycznego to na pewno nie ;-) Póki co to dla mnie BF3>BF4>BF1

9. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    169
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    dla mnie wygląda ok spadków nie widzę jak sam zagram to ocenie dokladnie :p

Wczytywanie...

Poleć forum