Tak wygląda BF3 na X360! Screeny z pełnej wersji gry.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
Co tu dużo mówić, w sieci pojawiły się screeny in game BF3 z naszej konsoli X360. Link do artykułu podaję w źródle.
































Źródło: Here's What Battlefield 3 Looks Like On the Xbox 360
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
nie wyglada najgorzej
 

gucio1981

Użytkownik
Użytkownik
A mialo byc tak LADNIE x.x wyszlo chyba odwrotnie jak dla mnie ( grafika oczywiscie ) .

Gasinice od czolgu(kola) porazka :x nocne foty calkiem ok
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
toż lepsza grafa bedzie w mw3 :D hahaha dice fail
 

patryk100x

Użytkownik
Użytkownik
cóż grafika nie najlepsza,ale dla mnie bardziej liczy sie grywalnosc i dobra zabawa :)
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
A mi się ta grafika bardzo, ale to bardzo podoba. Ludzie, przecież konsola na której gramy ma 6 lat, więc nie możemy oczekiwać grafiki jak na najnowszych, mocarnych PC. Poza tym, Battlefield 3 to gra na multiplayer, a w tym trybie grafika schodzi na drugi plan, bo liczy się przede wszystkim grywalność i zabawa :) Wystarczy popatrzeć na Counter Strike - grafika ma swoje lata, jest zwyczajnie brzydka, ale miliony graczy codziennie spędzają masę godzin przy tej grze.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czekamy na komentarze haterów. A nie, nie zdążyłem, mnih znowu szybszy : / Grafa się zacnie prezentuje na konsolach a te krzaczki dodają uroku.
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
Nie no wygląda to biednie w porównaniu do PC, ale co tam. Jak swego czasu grałem w quake'a 3 to wszyscy specjalnie ucinaliśmy grafikę komendami w konsoli grubo poniżej minimum tak że wyglądało to wszystko jak trójwymiarowy tetris a grało się świetnie.
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
A mi się ta grafika bardzo, ale to bardzo podoba. Ludzie, przecież konsola na której gramy ma 6 lat, więc nie możemy oczekiwać grafiki jak na najnowszych, mocarnych PC. Poza tym, Battlefield 3 to gra na multiplayer, a w tym trybie grafika schodzi na drugi plan, bo liczy się przede wszystkim grywalność i zabawa :) Wystarczy popatrzeć na Counter Strike - grafika ma swoje lata, jest zwyczajnie brzydka, ale miliony graczy codziennie spędzają masę godzin przy tej grze.
Grafika jak na konsole jest okej. ALE
Zobacz co sie dzieje w forza 4, aktualnie ostro katuje fm4 i jestem pod wrazeniem ze jeszcze az taka grafike mozna wycisnac.
Ale jak wiemy, przy mp nie patrzy sie na grafike nie ma czasu :p
 

sielak2

Użytkownik
Użytkownik
Dali **** ale ja i tak kupiłbym to nawet gdyby wyglądało tak jak beta+normalne dochodzenie do gry.

ps. czekam na porównanie z pc (screeny oczywiście a nie domniemania)
 

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Ach, mnih jak zwykle powiedział co wiedział. Jak już mówił K0TAKU, xbox ma SZEŚĆ LAT. Jeśli spodziewaliście się czegoś lepszego, niż to, co jest (a to co jest wygląda wręcz genialnie jak na sześcioletni sprzęt) to albo jesteście ignorantami albo po prostu kretynami (w co w przypadku osoby wymienionej na początku tego posta nie wąpię).
 

kaktusr1

Użytkownik
Użytkownik
Nie wygląda to źle ale cycków za przeproszeniem nie urywa, dobra dawać fulla na jakimś hostingu bo gdzieś już musi ktoś mieć :)
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mi ta grafika bardzo się podoba, nie jestem strasznie wymagający:)
 

d2darkness

Użytkownik
Użytkownik
Jezu jak wy pieprzycie że ten xbox ma 6lat etc... i co z tego jak crysis pokazał się z lepszej strony jeżeli chodzi o grafikę, ale tak czy siak jest lepiej niż było na becie i aktualnie jest dość przyzwoicie i podoba mi się.
 

password

Banned
Użytkownik
ładnie ładnie! już nie długo zawita w mojej slimce, haha robią mi ochotę
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Ujmę to tak. Jeśli te zdjęcia na prawdę pochodzą z xbox-a, to ta gra to będzie największy niewypał konsolowy ;) Nie spodziewałem się cudów ale to co zobaczyłem wygląda wstrętnie :)
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
W porównaniu do bety to to jest chyba inna gra. Ale wygląda ładnie i nie dziwie się że tyle pre-orderów już złożono.
 

65userow

Banned
Grafika jak na konsole jest okej. ALE
Zobacz co sie dzieje w forza 4, aktualnie ostro katuje fm4 i jestem pod wrazeniem ze jeszcze az taka grafike mozna wycisnac.
Ale jak wiemy, przy mp nie patrzy sie na grafike nie ma czasu :p
No bo co innego jak twórca się przyłoży aby w jednej platformie było wszystko ok a co innego jak DICE ma gdzieś konsole, dlatego mam gdzieś ich "gierki"
toż lepsza grafa bedzie w mw3 :D hahaha dice fail
Prawda.
 

MuchaPolska

Użytkownik
Użytkownik
Mi się tam podoba. Jest dobrze. Preordera złożyłem już dawno i nie mam zamiaru odwoływać. Mnie zadowala to co tutaj pokazano. Dziękuję :)

@up tak grafika ze sklejonych tekstur :)
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
***** ludzie co wy gadacie? Gra jak dla mnie wygląda fenomenalnie!
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom