Tak wygląda BF3 na X360! Screeny z pełnej wersji gry.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Hextor czytanie ze zrozumieniem?
Chodzilo mu o to, ze crysis 2 na xboxie prezentuje sie wedlug niego lepiej niz bf3 na xboxie... ;>
A to sorry Voltan, ale zabrzmiało to niejednoznacznie :p
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Myślicie , że pecetowcy grający w full detalach mają większą frajdę z gry?
Ja nie będę grał na full, w sumie, nie wiem co masz na myśli mówiąc full, że wszystkie suwaki z grafiką w prawo ? że gram na "ultra" ? Mnie to nie jara, wolę ustawić sobie medium/high detale by mieć stałe 60fps i śmiać się w duszy że ludzie piszą o Battlefieldzie że jest wolny, jak może być szybki. Ale przynajmniej nie będę się na forach wyżalał że słabo ten Battlefield wygląda, doopy/cycków/czegokolwiek nie urywa i tak dalej. Zagrałem w betę, grafika mi się bardzo spodobała (na high) chociaż mnie to i grafika z X360 by zadowoliła, dla mnie się liczy ten cudowny i miodny gameplay który mnie jara w Battlefield.
 

szymona96

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie hextor, jesteś przewrażliwiony :D temat jest o BF, więc on porównywał do BF'a
 

XMigda

Użytkownik
Użytkownik
nic dziwnego ze pomylil jak koles ma klapki na oczach z napisem PC.od poczatku wiedzialem ze konsolowce dostana bf 2.5 bo jakby wydali na pc to gowno zysku by mieli a tak na konsole mowili ze gracze konsolowi nie musza sie martwic o grafike a tu sie okazuje ze wcale to tak idealnei nie wyglada.
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Moze zmienmy temat?
Bo jak nie to ide po popcorn i bede ogladal jak hextor dobija 4k postow :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom