1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tak wygląda GRID 2 - zobacz pierwsze gameplaye

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Turin, Wrzesień 27, 2012.

1. Turin

Turin Ryżownik Ryżownik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    296
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mamy nie lada gratkę dla fanów gier wyścigowych, a zwłaszcza tych spod szyldu Codemasters Racing. GRID 2 doczekał się pierwszych materiałów wideo z właściwej rozgrywki.

Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda GRID 2 w trybie Street Race. Wyścig rozgrywa się na ulicach Chicago, a biorą w nim udział między innymi takie auta, jak Camaro SS, Z06 Corvette czy Boss Mustang.

Z kolei drugi tryb zabawy, jaki zaprezentowało Codemasters Racing, to Head to Head, w którym na długim, kalifornijskim odcinku rywalizują między sobą Mustang Mach 1 Classic i nowoczesny Boss Mustang.

GRID 2 ukaże się latem 2013 roku na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. straubus

straubus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Od strony graficznej jest rewelacja. Nie wiem czy lepiej można to zrobić. Dobrze, że gra nie ma premiery wtedy co Forza Horizon, bo wielu graczy by miało nie lada problem z wyborem.

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Wątpię, wielu wybierze Horizon. Chociażby za open world, model jazdy i oczywiście za widok z kokpitu...

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Niestety przez te wszystkie materiały z Forzy Horizon, mój zapał do kolejnej części GRID spadł. Może jak przejdę na 100% FH, pomyślę nad zakupem GRID 2.

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    mnie tam brak widoku z kokpitu nie przeszkadza bo i tak jezdze na kamerze z maski, gra prezentuje sie bardzo okazale i czekam na premiere, dla mnie modej jazdy z Forzy jest zbyt wymagajacy dla takiego odprezenia sie i pojezdzenia, wiec wole GRID

7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Kozacko to wygląda. Jedynka nie podobała mi się wcale, jakoś mnie odrzuciła po godzince grania, ale to wydaje się całkiem całkiem dopracowana ścigałką, czekam z niecierpliwością na jakieś demko! :)

8. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Śmieszni jesteście. Horizon nie ma jakiegokolwiek podejścia do GRIDA2. GRID to LEGENDA! Nie powstała jeszcze 'ścigałka', która choć trochę byłaby tak przyjemna jak GRID.

Forze - fakt, świetne gry, jednak do pogrania od czasu do czasu, bo po kilku godzinach za kółkiem się nudzi, a GRID? W niego można grać do usranej śmierci i nadal mieć wypieki na twarzy!

Jaram się jak małe dziecko, gdy widzę aktualności o G2. Nie ma widoku z kokpitu - wielka szkoda, ale jestem w stanie to przełknąć ;)

btw. - nie, żebym umniejszał Horizonowi, bo będzie z pewnością świetną grą, ale... no ale GRID to GRID. To tak, jakby porównywać LoLa do Warcrafta. Co prawda... nie grałem w żadną z tych gier, ale jak mniemam WoW jest już po prostu marką samą w sobie, a LoL? Fajny, ale... no właśnie ;)

2 użytkowników lubi ten post.
  9. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    nigdy nie gralem tego typu gry tylko w forza 3 ale to jest lipna gra i grafika nie powala ogolnie jestem fanem wyscigowek typu Dirt czy grid ze wzgledu wlasnie na lepsza jakosc obrazu nowe lokacje itp

10. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Forza 3 lipną grą z lipną grafiką? Mówimy o tej samej grze, czy...?

11. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mocne słowa. Grałeś w TOCA Race Driver 2,3 ? To dla mnie numer 1 po dziś dzień. :)

12. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Grałem we wszystkie z nich. Hmm... aż wspomnienia z dzieciństwa wróciły :) Świetne gry, z pewnością innowacyjne i perfekcyjne technicznie, ale jednak (moim zdaniem) to GRID jest arcydziełem ;)

13. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Gran Turismo 2 ! to jest to ! :p

A co do grida to jakoś nie bardzo mi się on widzi ;) model jazdy na filmiku jest trochę dziwny. Poczekam, aż zagram i dopóki wtedy się wypowiem ;)

Ale jak na razie wyścigi numer jeden to Forza i GT2 :)

14. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Dla mnie model jazdy w grach samochodowych jest wręcz najważniejszym czynnikiem gry, a nie jakaś tam grafika. A według mojego gustu, to właśnie Forza ma idealny model jazdy, więc nie można z góry zaznaczać, które wyścigi mają lepszy model jazdy. Po za tym w ogóle nie ma co porównywać 2 kompletnie innych gier, mimo, że tu i tu są cztery kółka, to tylko właśnie ten jeden aspekt ich wiąże.

15. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wygląda dobrze, teraz niech pokażą czy system zniszczeń jest odpowiedni.

Szkoda, że premiera dopiero w lato 2013. :(

16. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Grafika jest ładna, ale model jazdy wydaje się trochę dziwny oraz szkoda że nie będzie widoku z kokpitu. Jak na razie nr. 1 z samochodówek to Forza za genialny model jazdy.

Wczytywanie...

Poleć forum