1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tak wygląda tryb multiplayer w grze Tony Hawk's Pro Skater HD

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Lipiec 5, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    W sieci pojawił się nowy materiał wideo ukazujący fragmenty rozgrywki w Tony Hawk's Pro Skater HD, czyli kompilacji zawierającej odświeżoną pierwszą i drugą odsłonę tej serii. Tym razem możemy zobaczyć w akcji wariant rozgrywki wieloosobowej.

Redaktorzy serwisu GamesRadar mieli już okazję zagrać w tryb multiplayer gry Tony Hawk's Pro Skater HD i opublikowali na swoich łamach blisko ośmiominutowy gameplay. Demo, które im udostępniono, oferowało między innymi dostęp do takich lokacji, jak Warehouse, School II, The Hangar czy Mall, kilku opcji zabawy, w tym Big Head Elimination oraz Trick Attack, a także kilku skaterów, wśród których nie mogło zabraknąć Tony'ego Hawka.

Z poniższego gameplayu wynika, że Tony Hawk's Pro Skater HD to ten sam, stary, dobry Tony Hawk, tyle że w ulepszonej oprawie. Szkoda tylko, że nie znajdziemy w nim wszystkich utworów z oryginalnych części.

Tony Hawk's Pro Skater HD rozpocznie tegoroczną odsłonę Xbox Live Summer of Arcade. Gra na Xboksie 360 zadebiutuje 18 lipca, a niedługo później trafi również na PlayStation Store. Po premierze otrzymamy płatne dodatki – w pierwszym pojawią się wybrane miejscówki z Tony Hawk's Pro Skater 3.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Dla mnie miazga .. szkoda tylko że mam bana na xbl :-D
    Wie ktoś czy może wyjdzie wydanie płytowe? :D:D
    Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk

4. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miazga mało powiedziane :D TYLKO XBLA

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ta mapa... Ten soundtrack... Aż mi się przypomniało dzieciństwo :) Wiadomo ile będzie to cacko kosztować? Bo chyba przeoczyłem cenę o ile był już news o tym.

6. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    1200 msp

7. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie wypasik. Stary Dobry i Poczciwy Tony powraca! :D

8. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Punkty MSP juz sie grzeja na koncie :)

Bedzie w co pograc wakacje ;)

Dziwna zagrywka tylko z trikiem revert - bedzie dostepny tylko i wylacznie w DLC - ze wzgledu na to ze mapy w THPS3 byly tworzone pod combosy z wykorzystaniem wlasnie revert :) DOdatek bedzie kosztowal 5 $ (400 MSP)

Wczytywanie...

Poleć forum