1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tak zaczynał Batman - kolejne DLC do Arkham Origins

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 2, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Już jutro na trzech platformach zadebiutuje najnowszy dodatek do Batman: Arkham Origins. Tym razem gracze poznają prawdziwy początek, kiedy Bruce Wayne nie przywdział jeszcze lateksowego stroju z czarną maską.

Niestety nie będzie to rozszerzenie fabularne, a po prostu seria zadań, które w większości będą opierać się na skopaniu tyłków zakamuflowanym wojownikom. Patrząc na poniższy materiał przypomniał mi się jeden z ostatnich filmików z Batmanem – tam też był podobny motyw, który mógł spodobać się sympatykom legendarnego Obrońcy Gotham.

Warto wspomnieć, że autorzy już wcześniej zapowiedzieli dodatki poszerzające historię, jednak aktualnie skupiają się wyłącznie na publikowaniu DLC, które opierają się na morderczej walce z setkami oponentów.

Za taką przyjemność przyjdzie nam zapłacić ponad 5 funtów, co w przeliczeniu na złotówki wyjdzie około 35 złotych.

Na deser trailer zapowiadający to rozszerzenie:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Wiem, że to tylko DLC i to nadal Batman.. No ale zapowiada się świetnie!

4. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niby wszystko fajnie, ale jestem lekko zawiedziony Origins... i ty, że próbują zrobić grę podobną do pierwszej części z Christianem Bale'm. Jesli ten gościu z filmiku to Ra's Al Ghul, to wygląda na jakieś ~40 lat. w poprzednich grach wyglądał na ~60, więc powiedzmy że musiało minąć jakieś 20 lat, więc i gacek by się postarzał. Wiem że doszukuję się dziury w całości, ale kurde... Why Rocksteady, whyyyy....

Wczytywanie...

Poleć forum