1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Taka mała dygresja...

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez puziek, Luty 27, 2009.

1. puziek

puziek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam forumowiczów! Jakiś czas temu, moja konsola zaczęła się wieszać (obraz zamarzał, a dzwięk dziwnie "pierdział") i potrzebny był jej restart. Po okresie 1,5 tygodnia pojawił się rrod z kodem błędu 0102. Z racji tej, że nie posiadam gwarancji, postanowiłem zastosować pomysł z "gumkami". Kupiłem potrzebne narzędzia do rozbiórki sprzętu i zabrałem się do "naprawy". Zrobiłem wszystko tak, jak było opisane w poradniku. Włączyłem konsolę i nadal rrod. Odczekałem około 15 minut, zrestartowałem ją i odziwo działa! I tu stawiam pytanie: jak długo takie urządzenie będzie działać? Chciałbym się również dowiedzieć co się działo w czasie tych 15 minut, że później xbox 360 zaczął działać jakgdyby nigdy nic...Zaznaczam, że x pracuje już 2 tygodnie bez zarzutu. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tyskaczcz

tyskaczcz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    tego ci nikt nie powie ile bedzie dzialac.......:D

4. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Te gumki dociskają luty.
    Po pewnym czasie wyrobią się i znów RROD.
    Wtedy możesz spróbować z nowymi gumkami.

5. puziek

puziek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To, że te gumki po pewnym czasie się wyrobią to jest pewne. Tylko boję się o te pamięci, a raczej o te luty...Przecież one chyba kiedyś tak się "rozłączą", że i gumki nie pomogą.

Wczytywanie...

Poleć forum