Take-Two rejestruje markę Bully Bullworth Academy: Canis Canem Edit

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik


Wygląda na to, że nową wersją słynnej marki, nad którą pracuje studio Rockstar, może być kontynuacja Bully. Firma Take-Two Interactive, mająca pod swoimi skrzydłami Rockstar Games, 20 listopada 2013 roku zarejestrowała w Urzędzie ds. Harmonizacji Rynku Wewnętrznego znak towarowy o nazwie Bully Bullworth Academy: Canis Canem Edit. Obejmuje on towary z kategorii gier wideo, plików multimedialnych i tym podobnych. Wpisowi towarzyszy poniższe logo:



Canis Canem Edit to pierwotny europejski tytuł trzecioosobowej gry akcji, która zadebiutowała na PlayStaition 2 w 2006 roku (z czasem trafiła też na PC, Xboksa, Xboksa 360 oraz Wii), a dziś znana jest powszechnie jako Bully. Gracz wcielał się w niej w nastolatka uczęszczającego do fikcyjnego liceum Bullworth Academy. Szkolne życie obejmowało znacznie więcej niż obecność lekcjach fizyki czy chemii. Daniem głównym były relacje między często wrogo nastawionymi do siebie uczniami. Bohater gry, Jimmy Hopkins, niejednokrotnie brał udział w bójkach, robił kawały nauczycielom i słabszym kolegom oraz zabiegał o względy koleżanek. Do pewnego stopnia (m.in. za sprawą specyficznego humoru) produkcja przypominała inną słynną serię studia – Grand Theft Auto.

Choć wielu fanów gier Rockstara z niecierpliwością czeka na kolejną odsłonę kowbojskiej serii Red Dead, najwyraźniej następną grą twórców GTA będzie właśnie Bully Bullworth Academy: Canis Canem Edit. Pozostaje tylko czekać na oficjalną zapowiedź.


Źródło: Take-Two rejestruje markę Bully Bullworth Academy: Canis Canem Edit | GRY-Online.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Przeszedłem Bully:scholarship edition na 101%, mój chyba 3 calaczek wtedy wpadł :)
Gierka świetna. I TRZEBA CHODZIĆ NA LEKCJĘ :D
wypas hehehe, moje pierwsze piątki z przedmiotów :D
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
No to czekamy, bo Bully był świetny. Zresztą jaka gra Rockstar jest słaba. Mnie nawet wciągnął ich tenis stołowy :)
 

Do góry Bottom