1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Taki kabel vga a monitor

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cola1992, Listopad 16, 2012.

1. cola1992

cola1992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    C/Winows/System32
    Witam nie stac mnie na razie na kabel drogi dla tego przeglądając allegro jest sporo tych tanich po 15zł ale moją uwagę zwrócił taki kabel:

KABEL VGA HD LCD/CRT XBOX 360 W-WA (2726029406) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

monitor posiadam lcd samsung bez hdmi ma d-sub tylko.Zakupiłem ten kabel ale w czym pytanie tak to już jest jak bym nie słyszał,że te tanie kable to gorsza jakość to bym pewnie sie nie przejmował.Miałem w tamtym roku kabel za 15zł i obraz był idealny dla mnie ale jak tak poczytałem to teraz jak mam ten kabel to mi sie wydaje,że może tamten był lepszy i sam nie wiem.Kupiłem go bo no mimo tego opakowania xbox 360 moze to to samo co te tańsze ale no jakoś tak dla oka inaczej wyglądał niż pozostałe.

Podłączyłem to wyskoczyło mi coś:

no optium 60hz itp przestawiłem rozdzielczość i mam dwie opcje albo ta 1300 coś tam na 700 jakoś tak a drugą mam 1900 x 1200 i nie wiem też ktorą wybrać proszę o odpowiedż na te dwa pytania

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. darus0955

darus0955 Banned Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja posiadam taki kabelek i nie narzekam . a rozdzielczość wybierasz według rozdzielczości swojego monitora

4. cola1992

cola1992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    C/Winows/System32
    kolego ale taki jak ten na aukcji? i dobra jest jakość?ja nie mogę sprawdzić tego póki co na grach gta iv bo jej nie mam akurat a dostałem z xboxsem jakąś inną i nie wiem czy taka powinna być czy nie

5. maszin

maszin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: Taki kabel vga a monitor

Jakosc? Powiem wam ze jest srednia mam taki kabelek i szalu nie ma:/ wyglada to jakby 2 obrazy sie nakladaly cos jakby cien byl. Proponuje ci kupic z bigbena lub ms bedziesz zadowolony:)

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum