1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Taki oto xbox, czy warto wsiąć do Xlive?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Jarszo, Wrzesień 1, 2013.

1. Jarszo

Jarszo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witajcie. Zastanawiam się nad tym xboxem - sprzedawca chce sprzedać go za 350 zł od ręki.
    Tyle, że ja potrzebóje drugiego xboxa, tylkodo grania na xbox live. A tutaj wyczytałem, że ma naprawiany napęd. Czy to nie będzie przeszkadzać w grze na xlive? Mogę wyłapać bana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie.

4. Jarszo

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie - nie brać?
    Czy nie - nic się nie stanie...
    Prze konkretna odpowiedź. :)

5. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Możesz grać na i się nie martwić o bana. I ile będziesz dobrze nagranych kopiach grać i skanowanych abgx360.

6. Jarszo

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ale niby on jest nieprzerobiony. Tylko chodziło mi o to, ze laser był naprawiany. Więc musieli otworzyć konsolę, więc czy to nie będzie problem, jak później będę grał na xlive...

7. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie będzie. Ms nie wie czy ona była rozbierana czy nie. A laser padł to go wymienił. Byłe czytał płyty dobrze.

Wczytywanie...

Poleć forum