1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Takie (może głupie ) pytanie o x360.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez diarrhoea, Marzec 17, 2009.

1. diarrhoea

diarrhoea Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie mam ani monitora ani telewizora z FHD. Czy jest sens kupować konsolę ?.
    Czy różnica pomiędzy grafiką w FHD i SD jest ogromna ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kubus_76

Kubus_76 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz-Wielkopolska
    ojjjj napewno różnica jest DUUŻA ...

4. blackhat156

blackhat156 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Roznica jest duza ale nie wcale na tyle by nie muc grac na zwyklym TV.
    Ja mam na zwyklym i jakos jade.
    Na FullHD gram w 2 domu i tam jest cool.
    Ale no cuz nie jestem az tak wybredyny ze bez HD lub monitora nie bede gral

5. DjKwaku

DjKwaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Piekary
    ja gram na swoim X na monitorku 22 cale
    telewizorku LCD 42 cale i telewizorku 21 oraz 29 cali CRT ... i powiem tak ... nie wiem co z tym CRT 29 bo obraz jest straaaaaszny ale na crt 21 juz wyglada w miare ok ... ( kabel od MS pod chincz na TV CRT reszta to component LCD i 22 cale VGA )

tak wiec mozesz smialo kupywac bo frajde z gry i tak bedziesz mial :) ale jakosc obrazu jest jedna slabsza i to dosc znaczaco

pozdro

6. emil 92

emil 92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Wszędzie można grać, wystarczy chcieć! :D

Ja na dole jak nie będzie rodziców to gram, a jak nie to biegiem na górę do siebie i na "Filpsie" 21 calowym :]

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ja ostatnio gralem na 42 calach lcd daewoo (hd ready za 1700 zł) i powiem wam ze obraz i w ogole wrazenia zyleta. wiec wcale nie trzeba full hd :)

8. don84

don84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Miasto Łódź ;)
    Napewno różnica będzie znaczna, ale to niepowód żeby niekupować konsolki. Myśle że obraz będzie całkiem spoko. Przypominam że kiedyś były tylko takie TV i konsole typu PSX które znacznie odbiegają możliwościami graficznymi od konsolek dzisiejszych, a mimo wszystko się grało.

9. methos23

methos23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Offline pykam na 42 calowym Panasonicu HD Ready i obraz jest wypas. A na live muszę się męczyć nad 21 calowym TV :((

10. Aramil

Aramil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Czarna Białostocka
    Powiem tak, mam do wyboru grać na telewizorze bez hd, ale za to z porządnym dźwiękiem, lub hd, ale z dennym dźwiękiem. Wybrałem dźwięk ;) Różnica jest, owszem, ale IMO na tyle marginalna, że niewiele to przeszkadza (wyjątek: gry z małymi napisami i momenty, gdy musisz przycelować w odległego przeciwnika)

11. Kubus_76

Kubus_76 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz-Wielkopolska
    To co ty masz za TV HD z "dennym dźwiękiem" ? mój SHARP wymiata z dźwiękiem i na wysokich i na niskich tonach. Ogólnie słucham dźwięku z kina ale z TV jest też jak najbardziej OK :DD

12. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Na SD najbardziej pzreszkadzala mi wielkosc napisow. krotko mowiac czytanie ich bedzie bardzo uciazliwe , chociaz nie we wszystkich grach.

13. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    Szczerze powiedziawszy, między SD, a HD nie widać ogromnej różnicy. Puść sobie na PC jakąkolwiek grę w rozdzielczości 800x600, a następnie zwiększ rozdzielczość np. do 1280x1024. Mniej więcej taka różnica jest między SD, a HD.

14. Aramil

Aramil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Czarna Białostocka
    @Kubus_76 Nie chodzi o to jaki dźwięk ma HD, tylko o to co dzięki zrezygnowaniu z niego podpinam pod konsolę ;)

15. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Różnica jest miedzy SD a HD (Ready lub Full). Ja osobiście bym nie grał na SD na xboxie 360 bo obraz jest zdecydowanie gorszy. Specjalnie do Xboxa 360 kupiłem sobie TV LCD 22" HD Ready i obraz przez HDMI jest super. Kup sobie najtańszy monitor lub TV LCD.

16. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    HAHA dobre nie widać, duża masz wadę wzroku?

Kupowanie xboxa 360 żeby grac na zwykłym tv mija się z celem, musisz kupić monitor lub lcd hd ready. Takie granie to wygląda jak granie na ps2

17. Fydrych

Fydrych Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rymanów-Zdrój
    Ja gram na 15" dwudziestoletnim telewizorze i frajdy jest co nie miara. Nie chodzi tylko o jakość obrazu przeciez :)

18. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk
    Zgadza sie, jakosc SD jest gorsza ale tylko (i "az") pod wzgledem rozdzielczosci. Obraz jest mniej "zyletowaty", bardziej rozmyty i w kilku(nastu) grach developerzy zrobili zbyt male czcionki ktorych nie sie sie przeczytac. Ale czytalem ze obecnie jest wymog zeby wszystkie gry mialy czcionki czytelne w SD i to juz naprawde nie jest problem. Bylem ostatnio na wyjezdzie, podlaczylem X360 do 15" GoldStara (zwyklem gram na 22" LCD wiec tez szalu nie ma) i ku mojemu zaskoczeniu Fable2 wygladalo wciaz slicznie. Pogralem tez oczywiscie w GH/RB i tam rowniez SD nie przeszkadzalo.

Porownanie odpalenia X360 w SD do grania na PS2 jest wbrew pozorom bardzo trafne!(*) Wystarczy sobie teraz tylko wyobrazic ze na takim "PS2" odpalasz sobie Gearsy, Fable, Skate, PGR, DeadSpace, CoD4, Bioshocka, GTA, MassEffect, AssassinsCreed, AceCombat, Left4Dead, Burnouta, ArmyOfTwo, Battlefield, NinjaGaiden, Condemned, Grid, Pure, Fallout, MirrorsEdge, GH, RB. Hmmm... toz to kilka "calkiem znosnych" gier! I samemu sobie mozna odpowiedzic na pytanie "czy to sie w ogole oplaca?"

(*) porownujac tylko "rozdzielczosc" grafiki, bo x360 bedac generacje ponad PS2 umozliwia przeciez wyswietlanie np wiekszej ilosci postaci/polygonow na ekranie itp co tez mozna podciagnac pod kategorie "grafika" - wiec grafika grafice nie rowna:)

Wczytywanie...

Poleć forum