1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Takie możliwości ma nowy silnik CD Projekt RED. Czy na nim działał będzie Wiedźmin 3?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Luty 1, 2013.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Na REDengine oparty był Wiedźmin 2. REDengine 2 pozwolił tę grę przenieść na Xboksa 360. Do czego posłuży REDengine 3?

Oficjalnie: do tworzenia "wielkich otwartych światów", w których można stworzyć gry RPG z silnym naciskiem położonym na opowiadaną historię. Jak mówi Adam Badowski, szef studia CD Projekt RED:

Nowy silnik jest podobno już gotowy na następną generację konsol. Oprócz wielu ulepszeń dotyczących np. tworzenie misji i zadań, pojawią się w nim chociażby usprawnienia animacji twarzy i całych postaci.

Wiemy, że jedną z gier korzystających z tego silnika będzie Cyberpunk 2077. A drugą? Cóż, możemy się jedynie domyślać. Wszystkie plotki wskazują jednak na Wiedźmina 3.

Załączony obrazek to pokaz możliwości REDengine 3 zaprezentowany przez CD Projekt RED. Czy tak będzie wyglądał Wiedźmin 3? Wiele na to wskazuje.

Obrazek Fullcreen

Via: Polygamia.pl

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    nigdy mnie ine obchodził wiedźmin i dalej pozostanę przy tym, że mnie nudzi :p

1 osoba to lubi.
  4. kierdinand3

kierdinand3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    ehh... liczyłem na coś więcej, w końcu to ma być na NEXT-GENY

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Szczerze? Nie miałem jakoś opadu szczęki.

6. bartek6949

bartek6949 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Moim zdaniem grafika w grach już nie będzie dużo lepsza najwyżej bardziej szczegółowa, większa różnorodność, duża interakcja z otoczeniem. Zaawansowana fizyka całego otoczenia i postaci.

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    RED Engine to i tak bardzo dobry silnik, który wg. mnie jest w światowej czołówce. Co do Witchera 3, poczuwam się do obowiązku by kupić kolekcjonerkę, fajnie jakby w niej była nowa część Wiedźmina nad którą Sapkowski aktualnie pracuje ;D No ok, figurka też będzie ok.

8. zielok1503

zielok1503 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgierz
    [SUP][/SUP]

jak dla mnie mógłbym się poruszać po takim świecie, wiadomo możliwości silnika nie są statyczne, zawsze wszystko się porusza, dlatego dla mnie jest to next-gen.

9. xman

xman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jeden screen wiosny nie czyni nie ma o czym rozmawiac suche wiadomosci i jakiś art.

10. wilku95

wilku95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ale co sie dziwic.. wkoncu temat zwiazany z wiedzminem i re3 i juz hejt ze po jednym obrazku nie ma co wnioskowac ale gdyby to byl art z GTAV to juz wszyscy by mowili o moj boze ale cudo .... wiem ze zaraz hejt poleci na mnie za to ale wyrazam swoje zdanie...

4 użytkowników lubi ten post.
  11. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak ktoś pisał na CDAction. A Gothic to nie miał otwartego świata i rozwiniętej historii?

12. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    "Jeśli spojrzymy na współczesne RPG-i," A czy gothic to współczesny RPG? Nie wydaje mi się :)

Wczytywanie...

Poleć forum