1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tales of Vespeira - system walki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fei126, Maj 26, 2011.

1. fei126

fei126 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Gram właśnie w tą grę, wszystko fajnie pięknie, ale chciałbym tocząc walki korzystać z trybu "manual" i wydawać każdej postaci polecenia. Niestety nie mam pojęcia jak to wykonać. Włączam tryb "manual" dla danej postaci ale podczas walki mogę sterować tylko główna postacią. Cała reszta stoi i nic nie robi. Próbowałem znaleźć jakiś samouczek czy coś w tym stylu. Dokopałem się tylko do czegoś takiego jak "personal call" ale niestety naciskając klawisze według tego schematu nic się nie dzieje. Dalej mogę wydawać polecenia tylko jednej postaci. Szukałem również odpowiedzi w różnych poradnikach ale zawarte tam informacje są bardzo ogólne. Jest to moja pierwsza gra s serii Tales dlatego system walki jest mi kompletnie obcy. Jakby się znalazł ktoś kto wytłumaczyłby mi dokładnie jak poruszać się w tym systemie walki byłbym bardzo wdzięczny.

Ps. Założyłbym temat w odpowiednim dziale ale nie miałem takiej możliwości. Jestem nowy na forum.

Pozdrawiam
    Andrzej

2. Lotnik421 Xbox One

3. fei126

fei126 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odświeżam:)

Wczytywanie...

Poleć forum