1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tales of vesperia pomoc

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez artur16_1991, Luty 15, 2010.

1. artur16_1991

artur16_1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Myszków
    Wiecie jak zdobyć mistic arts wszystkimi postaciami i jak ich użyć bo ta gra jest nieżle zakręcona

2. Lotnik421 Xbox One

3. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    :) Mistic Arts są przypisane do konkretnych broni. Uczysz się ich tak samo, jak innych Skilli, które czerpiemy za używanie różnych typów broni. Np. Mistic Art dla Yuriego, zdobędziesz walcząc dzierżąc legendarny miecz Dein Nomos. Oczywiście po zdobyciu określonej liczby pkt. doświadczenia Bohater zapamiętuje daną umiejętność. Wtedy użycie danego Skilla z z innym typem broni niż ta oryginalna dzięki której nauczyliśmy się goi odgrywają tzw. Skill Points, które rosną wraz ze zdobywaniem kolejnych Poziomów doświadczenia. Jeśli chodzi o mnie to takie rozwiązanie jest wielkim plusem, gdyż niesamowicie urozmaica całą zabawę, zwłaszcza w przypadku mojej ulubionej Jill :)

Pozdr.

4. artur16_1991

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Myszków
    COŚ łapie i trzeba mieć tą broń gdy chce się osiągnąć MA

5. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokładnie. Jak już bohater zapamięta skilla to oczywiście możesz zmienić broń :)

6. artur16_1991

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Myszków
  7. artur16_1991

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Myszków
    Ale jak teraz aktywowac ten główny mistc arts???

8. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    mystic arte można aktywować tylko i wyłącznie z Overlmitem. Wystarczy przytrzymać sekwencję wybranej przez ciebie techniki Arcane Arte. Jest to jednak mało efektywne, dlatego polecam zrobić coś takiego

Normal Attack + Normal Attack + Normal Attack + Base Arte + Arcane Arte (trzymając przyciski odpowiedzialne za ost sekwencję aktywujesz Mystic Arte)

Jeśli twoja postać może używać np 4 czy 5 ataków typu normal, to combo z mystic arte będzie jeszcze silniejsze, co jest chyba logiczne. Standardowo są to 3 ataki, dlatego taki wzór podałem. Poza tym ta gra nie jest zakręcona. Tylko wymaga dobrej znajomości języka (jeśli chce się czerpać garściami z fabuły itp.)

Pozdr.

9. spioszeq

spioszeq Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    A o co chodzi z łączeniem artsów, bo z tego co zrozumiałem w początkowym tutorialu to można robić jakieś kombinacje co dają bonus do np. strenghta? Gierka ogólnie śmiechowa i bardzo przyjemnie się gra jak na razie.

10. koras12

koras12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jako ze znalazlem temat interesujacy nie bede tworzyc nowego!
    Do rzeczy.
    1.Interesuje mnie jak mozna nauczyc sie wiekszej ilosci Burst arte? Gre juz prawie koncze a na kazdej postaci mam tylko 1 art tego typu!
    2.Co do Mistic arte. Youri i Rita ma juz mistic!( nie wiem jak to zrobilem:p) tak jak rozumiem z wwyzszych postow. Jesli mam bron ze skilem specjal to po naladowaniu tego paska skill zostaje zapisany tak?
    3. Z tego co wiem kazda postac posiac lepsza weersje Mistic arte ( Youri -Brilliant Phoenix) jak to osiagnac?
    4. Jak mozna zwiekszyc szybkosc walk by miedzy artami nie bylo zbytniej przerwy? Tak jak na niektorych filmikach.

11. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Hm grałem we vesperie dosyc dawno temu ale chyba moge pomóc

1.zakładając bronie za skillami typu criucible, chain, alembic, dispersion, itp zwykłe arty zmieniaja sie w burst arty i po użyciu upgradeowanej wersji chyba 100 razy zapisuja sie jako nowa umiejętność.Tu masz opis co i jak Tales of Vesperia Burst Artes

2.tak

3 i 4 nie wiem

Wczytywanie...

Poleć forum