1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tales of Vesperia

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Connected, Wrzesień 22, 2009.

1. Connected

Connected Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    3city
    Witam,

Proszę o pomoc w zabiciu bossa Gatusso w Ehmead Hill. Walczyłem już ze sto razy. Czy jest ktoś kto pokonał tego bossa i mógłby opisac tutaj jakaś strategię walki??

Bardzo proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    zabij te dwa wilki co nim są :)
    potem biegaj do okoła planszy, użyj buteleczki by nie mieć żadnych statusów przez 1min (nie pamiętam która to, a nie chce mi się włączać x'a, ale angielski łatwy myślę ;)) jak zbliżycie się z nim do tych trzech roślin co są w rogach, to uderz roślinę, ona wyda jakieś coś tam z siebie, boss nie będzie w stanie nic zrobić (dostajesz nawet achiwa :p), naciskasz krzyżak, i napieprzasz w niego klawiszem B ew A :p potem biegasz, odnawiasz się i kolejny raz to samo :)

polega szybko :p ew. pobiegaj o pozdobywaj poziom po okolicy.

4. Connected

Connected Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    3city
    Wylevelowałem ekipe do 20 lvl ale niestety dalej nie daje sobie rady z pokonaniem tego bossa. Od którego levelu można go spokojnie pojechac ?? Bez żadnej taktyki etc.?

5. Pstrag

Pstrag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Będzin/Katowice
    [YOUTUBE]0XkrDT4_ack[/YOUTUBE]

6. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    ja go przeszedłem na 18lvl... więc nie wiem skąd takie problemy :) ale filmik wyżej myślę zalatwi sprawę ;)

Wczytywanie...

Poleć forum