1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tales Of Vesperia

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez tijs18, Luty 15, 2009.

1. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Czy ktoś z was ma inf kiedy wyjdzie ta gra? A tak nawiasem mówiąc na gamespot zauważyłem sporo ciekawych RPG, które zostały wydane tylko i wyłącznie w JP i USA. Kompletnie tego nie rozumiem. Tyle exclusive'ow i nic dla europy paranoja

2. Lotnik421 Xbox One

3. loudlips

loudlips Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    tez czekalem na ten tytol. wypalilem ntsc bo niezauwazylem ze to nie pal i sie wk..... fak !

4. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    na jakiś zagranicznych forach wyczytalem ze jakis kwiecien - maj. ale nie mogę potwierdzić tej informacji

5. bloodlustattoo

bloodlustattoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale znajac historie, wiekszosc jap rpg szybko umiera. przynajmniej w irlandii. lost oddysey kupilem za 20euro miesiac po premierze, eternal sonata 15euro po 2-3 miesiacach ( zadnej z nich nie skonczylem:). ostatno last remnant miesiac po kosztowal 30euro.
    i juz raczej na polkach ich nie ma.

a zreszta, wy sciagacie gry wiec po co sie produkuje :D

6. starmag

starmag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Czemu tak cicho o tej grze? Jeśli grał ktoś to nie da jakąs opinie bo patrzac na gameplaye to może być całkiem fajna gra.

7. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja grałem !:) no to tak graficznie ładna, bajkowy klimat, płynne przejście z filmików to gameplayu, ogólnie się czuje jakby się oglądało ciekawą bajkę. Fabuła wciągająca, "prawie" jak w Final Fantasy. Nasz główny bohater nie jest do końca taki porządny jak to się by mogło wydawać od samego początku, prócz tego sarkastyczny i nieustraszony jak zawsze :) poziom trudność mnie denerwuje bo w zwykłych walkach, kiedy ma się kogoś z umiejętnością leczenia w drużynie nie da się zginąć, za to przy bosach ginie się bez ustanie, nie ważne że ma się coraz większy level, bosowie są i tak silniejszy i bez przerwy trzeba kogoś wskrzeszać. Co do ekwipunku to standardowy rpg, miecze, siekiery, halabardy, różki itp. Każda broń daje jakieś umiejętności zależne od postaci. Tak samo w skład naszej drużyny wchodzi jakiś wojownik, jakiś mag, ktoś od leczenia, a mi szczególnie do gustu przypadł pies palący fajkę :D Gra ogólnie jest podobna do final fantasy, mamy do czynienia z planetą na której są kontynenty, pomiędzy którymi poruszamy się przykładowo statkiem, na których znajdują się miasta, wsie, czy też inne miejsce związane z fabułą typu jaskinie czy lasy. To co ją różni od finala jest system walki - w tym przypadku nie jest on turowy i możemy stosować różne strategie, które edytujemy sobie w menu, całkiem przemyślane, niektórzy wrogowie wymagają innej strategi. Denerwujące są save pointy ustawione bezmyślnie bo nie raz bo zginięciu, w walce z bosem, trzeba przechodzić pół planszy, oglądać te same filmiki i długie rozmowy żeby powalczyć 5 min. Podsumowując całość trzyma się kupy i to jedna z tych gier, których nie żałuje że jestem posiadaczem :rolleyes: must have dla miłośników jrpg, polecam!:)

8. Maryd

Maryd Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a dla kogos kto chce zaczac przygode z jrpg? bo nie chce zaczynac od lost odeyseyy czy innych jrp na 2-4dvd , bo jak sie nie spodoba to szkoda dvd

9. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    Seria Tales of... to nie takie zwykle jrpg w sumie... bo mają tryb walki w czasie rzeczywistym, który nie każdemu pasuje ;) aczkolwiek gry z tej serii od lat są świetne, więc rozpoczynać przygodę czemu nie. Tym bardziej, że na X'a nie ma pokaźnego wyboru jrpg ;) Sam poluję na tę grę zresztą :)

10. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    czemu nie :) to jak na razie chyba najlepsze jrpg na 360tke na 1dvd, tylko mniej na względzie jej bajkowy klimat, możesz spróbować jeszcze z Enchanted Arms - też dobry tytuł, lecz gorszy od talesa, bo niektórzy bohaterowie bardzo irytujący :) a tak w ogóle to uważam że przygodę z jrp to najlepiej zacząć z tytułami na szaraka, takimi jak ff VII, ff VIII, ff IX, Legend of legaia, Xsenogears, Breath of fire - to były czasy :rolleyes:

11. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A ja powiem, że koniecznie powinieneś zagrać w Chrono Trigger. Gra pierwotnie powstała na Super Nintendo. Ma już swoje lata ale w lepszego jRPG nie miałem przyjemności zagrać, a było ich trochę :)

12. Maryd

Maryd Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    walki w czasie rzeczywistym mi naprawde nie przeszkadzaja ;p
    no nic , sproboje ta gierke ;)

Wczytywanie...

Poleć forum