Tani monitor 19" do x360

izi7

Świeżak
Świeżak
Witam

Pracuje w firmie ktora czesto wysyla mnie w delegacje trwajace srednio 2 miesiace. W zwiazku z tym chce kupic niedrogi monitor aby zabierac go ze soba co umozliwi mi granie na wyjezdzie. Glownym parametrem jest wielkosc, szukam 19" w panoramie. Czy ktos z osob na forum mial doswiadczenia z monitorami tego producenta (Gateaway)?

PRZYKLAD

Przecena Kat B Matryca LG 2ms 20000:1 GW 2L Basmar (801187389) - Aukcje internetowe Allegro


Zdaje sobie sprawe ze monitor jest kategorii B. Nie potrzebue super wypasu, w domu mam juz TV LCD do konsol i panel LCD do PC, chce kupic budzetowy monitor nawet jedynie z wejsciem D-SUB. Co sadzicie?


(Przepraszam za brak polskich liter, w tym momencie przebywam za granica i w sluzbowym pc nie ma polskiego jezyka)
 

Doujinshi

Użytkownik
Użytkownik
jest spora szansa ze jak w przypadku produktow mediona czy podobnych firm zepsuje sie po kilku razach albo wysypie mase bad pixeli, bym kupil cos samsunga, tanie i przynajmniej sie nie rozlatuje ;) Jesli chcesz ryzykowac to parametry ma spoko, 16:9 720p obslugje i cena spoko.
 

Galan

Użytkownik
Użytkownik
Ja nie polecam z BASMARU bo oni tylko używki sprzedają. Ja mam monitor 19'' ACER który kupiłem za ok 350zł nowy w Avansie bo była promocja że wszystko bez VAT'u. Monitorek służy mi dobrze. Polecam pozaglądać do różnych sklepów z RTV na 100% znajdziesz coś fajnego w niskiej cenie zwłaszcza że teraz jest okres gdzie zbliżają się święta i dużo promocji będzie.
 

izi7

Świeżak
Świeżak
Wole nie ryzykowac, chcialem poznac opinie na temat tego producenta.

Czyli np. taki Samsung powinien byc ok?

Monitor Samsung SyncMaster 940fn a. TANIO!!! (805699047) - Aukcje internetowe Allegro

Tymczasowo moge pozyczyc Samsunga 710N tylko ze w formacie 4:3, beda czarne pasy?
 

Denpasar

Użytkownik
Użytkownik
ja mam monitor Gateaway w firmie chodzi już z 2 lata i niewiedze zęby były jakieś problemy z nim . monitor jak monitor a cena kosząca chyba sam sobie taki wciągnę
 

Do góry Bottom