1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tani monitor 19" do x360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez izi7, Listopad 4, 2009.

1. izi7

izi7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Witam

Pracuje w firmie ktora czesto wysyla mnie w delegacje trwajace srednio 2 miesiace. W zwiazku z tym chce kupic niedrogi monitor aby zabierac go ze soba co umozliwi mi granie na wyjezdzie. Glownym parametrem jest wielkosc, szukam 19" w panoramie. Czy ktos z osob na forum mial doswiadczenia z monitorami tego producenta (Gateaway)?

PRZYKLAD

Przecena Kat B Matryca LG 2ms 20000:1 GW 2L Basmar (801187389) - Aukcje internetowe Allegro

Zdaje sobie sprawe ze monitor jest kategorii B. Nie potrzebue super wypasu, w domu mam juz TV LCD do konsol i panel LCD do PC, chce kupic budzetowy monitor nawet jedynie z wejsciem D-SUB. Co sadzicie?

(Przepraszam za brak polskich liter, w tym momencie przebywam za granica i w sluzbowym pc nie ma polskiego jezyka)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Doujinshi

Doujinshi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jest spora szansa ze jak w przypadku produktow mediona czy podobnych firm zepsuje sie po kilku razach albo wysypie mase bad pixeli, bym kupil cos samsunga, tanie i przynajmniej sie nie rozlatuje ;) Jesli chcesz ryzykowac to parametry ma spoko, 16:9 720p obslugje i cena spoko.

4. Galan

Galan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Ja nie polecam z BASMARU bo oni tylko używki sprzedają. Ja mam monitor 19'' ACER który kupiłem za ok 350zł nowy w Avansie bo była promocja że wszystko bez VAT'u. Monitorek służy mi dobrze. Polecam pozaglądać do różnych sklepów z RTV na 100% znajdziesz coś fajnego w niskiej cenie zwłaszcza że teraz jest okres gdzie zbliżają się święta i dużo promocji będzie.

5. izi7

izi7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
  6. Denpasar

Denpasar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    ja mam monitor Gateaway w firmie chodzi już z 2 lata i niewiedze zęby były jakieś problemy z nim . monitor jak monitor a cena kosząca chyba sam sobie taki wciągnę

Wczytywanie...

Poleć forum