1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tani monitor pod X360 (który wybrać?)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ZeneQr, Czerwiec 19, 2011.

1. ZeneQr

ZeneQr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, od niedawna ciesze się z posiadania upragnionego Xbox360 Jasper, gram na kineskopowym TV i szczerze szlag mnie trafia jak mam czytać małe litery nic nie widać...mam jakiś monitor CRT LG Flatron ale na forum tym ciągle pisza bym kupił LCD więc moze poradzicie która z poniższych ofert licytować?
    bądź jeśli macie własne propozycje to prosze bardzo:)

MONITOR SAMSUNG 22" 223BW NOWY PANEL LCD BCM (1664864657) - Aukcje internetowe Allegro
    Panoramiczny monitor LCD HP L2208w matowy 22" (1660948283) - Aukcje internetowe Allegro
    Monitor SAMSUNG 22' T220 (1667890154) - Aukcje internetowe Allegro

proszę o radę;),
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    jak dla mnie to najlepszy jest ten HP, te samsungi mają strasznie mły kontrast (1000:1)..

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Najlepiej kup telewizor, a nie jakiś monitorek malutki :) Kontrast 1000:1 w zupełności wystarczy. Mam takiego samego samsunga jak ten 223BW, jako monitor do kompa, tylko że 19" i z kontrastem dynamicznym 2000:1 i jest bardzo dobry. i W użytkowaniu i graniu monitora i tak będziesz miał kontrast poniżej 1000:1 więc nie ma co patrzeć, że im więcej, tym lepiej.

5. ZeneQr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A to że ten pierwszy samsung ma nową matrycę to raczej plus, prawda?:)

@Ciesiel91, monitorek mi w zupełności by wystarczył:) czyli kontrast 1000:1 wystarczy, ok:)
    hmm czyli T220 odpada...no cóż spróbuję wylicytować tego samsunga albo ten monitorek HP choć nie pisze że ma DVI:)

problem bedzie potem ze złączem prawda?:/
    bo ten samsung ma złącze DVI (HP chyba tylko D-Sub) a w tedy można by zastosować złącze DVI HDMI...tyle że co z dźwiękiem? są takie wersje tego kabla tyle że z kabelkami od dźwięku?:D

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  7. ZeneQr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ok, rozumiem ale kable DVI HDMI o ile dobrze widziałem nie mają kabli od audio a ja mam compnent hd av czy jakoś tak a wtyczka do Xboxsa jest dosyś masywna co uniemożliwia podłączenie dźwięku z właśnie tego kabla:/

są takie kable DVI HDMI dodatkowo z kablami audio (ten czerwony i biały)? bo ja możliwe że takie widziałem ale pewny na 100% nie jestem więc pytam:)

EDIT.

Czy to taki kabel może być?:)
    http://allegro.pl/kabel-hdmi-dvi-18-1-audio-2m-84455-i1667617838.html#gallery

8. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    no i do tego dokupujesz tą przejściówke i masz.... tylko nie wiem czy pójdzie Ci obraz na tym kablu bo mój monitor który ma dvi nie chciał oddtwarzać obrazu z kabla hdmi-dvi, więc radze uważać i lepiej kupić VGA

9. ZeneQr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    aha, teraz nie wiem:/ jak czytałem opisy i opinie to w opisach sklepu pisało że częstym akcesoria to między innymi także kabel HDMI DVI. więc może jednak będzie działać?:) a gdzieś indziej pisało że dzięki złączu DVI możliwe jest przesyłanie cyfrowego obrazu:) a HDMI to przecież cyfrowy obraz przesyła:) A jeszcze gdzie indziej (tylko nie wiem czy to było na 100% do tego modelu) czytałem że można podłączyć go do karty graficznej z HDMI. więc co? ryzykować?

10. Szabat

Szabat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    Pisałeś o tanich monitorach, zauważ, że takie monitory to potrafią po 800 zł normalnie chodzić. A to jest licytacja. Lepiej się na nie tak nie napalaj, bo jeżeli kilka innych osób to zobaczy to zaoferuja +600 zł. A polecałbym uzbierać na takiej samej wielkosci telewizor LCD (z wejsciem hdmi) za ok. 700 zł, bo hdmi to grafika jak na monitorze, a normalny monitor w porównaniu z telewizorem strasznie psuje oczy...

11. ZeneQr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    700zł, kurde takiej kwoty nie mogę dać:/
    hmm nonie ma czegoś tańszego?:)

12. Kristower

Kristower Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  13. Prevell

Prevell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kup Samsunga B2230 - fajny i tani monitorek, sam mam i polecam.

Wczytywanie...

Poleć forum