1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tani router

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez damian7154, Luty 12, 2011.

1. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Potrzebuję w miarę taniego routera do rozdzielenia łącza na PC i Slimkę. Nie piszcie, że najlepszy będzie "byle jaki z Wi Fi" bo nie potrzebuję czegoś, co albo będzie źle działać, albo działać nie będzie wcale.

Proszę o linki do w miarę tanich, sprawdzonych routerów, na których będę mógł bez lagów ( net 5 Mb/s, za miech 25 Mb/s ), rozłączeń itp

2. Lotnik421 Xbox One

3. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeszcze napisz jaki to net.
    Generalnie sprzet Pentagrama jest niezly i tani. Sam mam router tej firmy, kupiony za jakies 80zl, czyli zadne pieniadze i swoja role spelnia idealnie.
    Co prawda jego max to 100mbit po LAN i 150mbit po WiFi, ale na chwile obecna w pelni mi to wystarcza (net 60mbit).

4. blazej25

blazej25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    okolice Ostrowa Wlkp
    Polecam produkty firmy TP-LINK sam używam i 3 moich znajomych również poszło w moje ślady. Jest prosty w konfiguracji i cena nie jest zła, poszukaj na allegro.

5. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  6. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Polecam firmę LINKSYS - bardzo dobry sprzęt. Używam od jakiś 2-3 lat i żadnego problemu nie miałem.

Wczytywanie...

Poleć forum