1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

tani telewizor Full HD ??

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez schaolin360, Październik 2, 2013.

1. schaolin360

schaolin360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam zna się ktoś może na telewizorach, bo chciałbym sobie kupić jakiś, tylko mam bardzo ograniczone fundusze na to, przegladałem na allegro dużo różnych i znalazłem kilka, max do 700 zł...
    Np. coś takiego: TV 26''LED - FULL-HD - 2x HDMI - USB- FV (3589368603) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Opłaca się w ogóle coś takiego, przede wszystkim do grania i ogladania od czasu do czasu jakiegoś filmu...

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Nie pchaj się w taki sprzęt. Lepiej kup dobry monitor i będzie o wiele lepiej.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. schaolin360

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki, ale właśnie wolałbym jakiś telewizor, nie musi być jakiś super, ważne żeby działał i miarę ok jakość i poza tym też nie muszę go mieć na już, tylko akurat mam kasę, to się zastanawiałem...
    A może ktoś zna jakiś tani dobry TV, może być też używany...

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
  6. schaolin360

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Teraz w sieci sklepów Neonet jest promocja z okazji 10 lat istnienia firmy na telewizor LED Blaupunkt 32 BLA/124 za 799 zł. Blaupunkt to porządna niemiecka marka. Z tym,że jest to chyba tv hd-ready z rozdzielczością obrazu 1366 x 768, choć pewności nie mam,bo może to jest full hd-nie mogę znależć żadnych wiarygodnych danych o tym modelu. Ale do gier w zupełności wystarczy,nawet jeśli jest tylko hd-ready.

1 osoba to lubi.
  8. schaolin360

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jest to Hd ready, poczekam, chyba że znajdzie się coś innego ciekawego, bo jak juz mam kupić to Full Hd, ale Dzięki za Pomoc!

9. hubi84k

hubi84k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzcianka, Poland

Nie oczekuj, że za 800 zł kupisz nie wiadomo jak dobry sprzęt. Wydaje mi się, że djploki dobrze Ci poradził, a o tym SONY, o który się pytasz, nie ma za dużo istotnych informacji, czyli np ile był używany (chyba, że nie doczytałem bo tylko powierzchownie zerknąłem na opis). Pamiętaj, że sprzęt obecnej generacji produkowany jest tak, żeby wytrzymał kilka lat, po których musisz kupić nowy. To nie te czasy kiedy TV RUBIN przechodził z pokolenia na pokolenie i się nie psuł.

Po drugie to jak już studiujesz i NIE CHCE CI SIĘ IŚĆ DO PRACY, a ten czas wolisz przesiedzieć przed przed konsolą, to na pewno wybrałeś takie kierunki, po których w przyszłości stać Cię będzie na TV za 20 koła, a czasu będziesz miał pod dostatkiem, więc będziesz miał co wspominać patrząc wstecz na swój pierwszy TV za 800 zł

2 użytkowników lubi ten post.
  10. schaolin360

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dobra Dzięki :D

Wczytywanie...

Poleć forum