Tani TV, a może monitor (?) do Xboxa

C

cswthomas93

Guest
Witam po raz kolejny.
Szczerze, to bardziej wolałbym kupić monitor. Tylko martwi mnie kwestia dźwięku. Chciałbym podłączyć konsolę za pomocą kabla hdmi. Jakiego monitora potrzebuje? Jakich kabli? Jak wygląda sytuacja z dźwiękiem? A może jakiś monitor z głośnikami lub taki, do którego można bezpośrednio głośniki podłączyć lub słuchawki?
Mógłby ktoś wytłumaczyć krok po kroku? Z drugiej strony lepiej byłoby mieć TV. Podłączasz i grasz, nie bawisz się w żadne kable.
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Zarówno w TV, jak i w monitorze potrzebujesz kabli, więc zabawa jest ta sama. Po pierwsze czy masz jakiś sprzęt nagłośniający? Po drugie, ile chcesz wydać kasy? Po trzecie jakiej wielkości chciałbyś ten monitor/TV? Czy już czegoś szukałeś? Interesuje cię jakaś konkretna marka?
 
C

cswthomas93

Guest
W domu mam, tam gdzie wyjadę pewnie nie będę miał nic. Nie mam podanego wyznacznika ile mogę wydać, chcę to zrobić jak najtańszą drogą. Rozmiar wystarczający dla konsoli, dla TV "32, dla monitorka nie mam pojęcia. Nie szukałem i nie mam żadnej upatrzonej marki.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
W domu mam, tam gdzie wyjadę pewnie nie będę miał nic. Nie mam podanego wyznacznika ile mogę wydać, chcę to zrobić jak najtańszą drogą. Rozmiar wystarczający dla konsoli, dla TV "32, dla monitorka nie mam pojęcia. Nie szukałem i nie mam żadnej upatrzonej marki.
Teraz w Realu masz promocję na telewizor led Sencor 32 cale hd ready za 700 zł. Jeżeli chcesz jakiś markowy to również w Realu jest Samsung full hd 32 cale led za 1099 zł
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
(...) Rozmiar wystarczający dla konsoli, dla TV "32, dla monitorka nie mam pojęcia. Nie szukałem i nie mam żadnej upatrzonej marki.
Rozmiar wystarczający?! do konsoli to minimum właśnie te 32", ja swego czasu grałem na 37" i było znośnie, teraz gram na 51" i chciałbym 60" :D kup jakiś tani tv ale najlepiej z fullHD - sa teraz przeceny na jakieś modele od LG czy samsunga za 899zł :) monitor 22" to dużo za mało ..tak jak wczesniej napisalem calkowite min to 32"
 

WieKu

Świeżak
Świeżak
Ja nie wiem jak Wy ale ja się nie mogę skupić na np. moich 42" podczas gry np w BF'a :) też się rozglądam za jakimś małym 22/26" monitorkiem/tv i myślałem nad jakimś Philipsem L3100 :)
 
C

cswthomas93

Guest
Nie chodzi mi o promocję, tylko ogólnie o dobry tv/monitor. I tak pewnie kupię go zagranicą.
maxankazuya graj sobie nawet na tych 60", jeśli piksele Cię nie rażą. Dla mnie 32 były idealne, a wolałbym monitor ze względu częstego przenoszenia sprzętu, a weź targaj tv za każdym razem..
Nie znalazłby się jakiś monitorek, na którym bez problemu zagram w Xboxa?
 
Polecam jakis monitorek 22-23 cale z głosnikami do 900 zł kupisz full wypas :>
 

kolo3

Użytkownik
Użytkownik
Polecam jakis monitorek 22-23 cale z głosnikami do 900 zł kupisz full wypas :>
Za taka cene to mozna uzywane 47 cali kupic. :D
 
Ja Ci polecam male TV! Mam 60" Sharpa i jakas masakra. Tzn obraz swietny, ale w salonie mam malo miejsca i mala odleglosc. Nie da sie skupic. :/



Jesli masz ochote za mną pograć, dodaj do znajomych! Suodki Jak Mjut
 

Sokar

Użytkownik
Użytkownik
Polecam jakis monitorek 22-23 cale z głosnikami do 900 zł kupisz full wypas :>
Przepraszam, ale jakiś czas temu kupowałem panel LCD (około 6 miesięcy temu) i do tej kwoty to możesz co najwyżej zakupić przyzwoity panel z średiej półki ze słabymi głośnikami. Za (jak to napisałeś) full wypas 22"-23" to trzeba dać niestety ponad 2 000zł... Sam zakupiłem Iiyame ProLite XB2380HS, głównie z myślą o pracy w 'okienkach' (duży nacisk kładłem również na gry i ergonomię regulacji panelu). Niestety, nie mogę napisać i jestem z niego mega zadowolony, ale tylko zadowolony. Przy tej półce cenowej jest to niestety kompromis (czego byłe świadomy)... Pod uwagę brałem również EIZO 23 FS2333-BK Foris Black. Niestety cena 1275 zł była dla mnie troszkę za wysoka... Wolałem zapłacić 475zł mniej.

Może źle się rozglądałem. Zapodaj proszę linka do tego Full-wypasu za 900zł.

Co do tematu. To wszystko zależy w jakiej odległości będziesz siedział od monitora/TV. Do tego dobierz przekątną ekranu.
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Nie chodzi mi o promocję, tylko ogólnie o dobry tv/monitor. I tak pewnie kupię go zagranicą.
maxankazuya graj sobie nawet na tych 60", jeśli piksele Cię nie rażą. Dla mnie 32 były idealne, a wolałbym monitor ze względu częstego przenoszenia sprzętu, a weź targaj tv za każdym razem..
Nie znalazłby się jakiś monitorek, na którym bez problemu zagram w Xboxa?
z 2,5 metra gry wygladają prawie tak samo na tv 51 wzgledem 37 ... a co do monitora to nada sie każdy z hdmi i formatem 16:9
ale bede sie trzymal swego kup tv 32" no chyba ze potrzebny jest Ci także monitor wtedy sprawa jasna
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Nie chodzi mi o promocję, tylko ogólnie o dobry tv/monitor. I tak pewnie kupię go zagranicą.
maxankazuya graj sobie nawet na tych 60", jeśli piksele Cię nie rażą. Dla mnie 32 były idealne, a wolałbym monitor ze względu częstego przenoszenia sprzętu, a weź targaj tv za każdym razem..
Nie znalazłby się jakiś monitorek, na którym bez problemu zagram w Xboxa?
Jak już kupować monitor, to bez głośników, które są po prostu badziewne. Swego czasu miałem taki monitorek samsung bx2250, ale przerzuciłem się na TV 42" gdzie zdecydowanie więcej widać :D Ja nie wiem gdzie ty chcesz zabierać co chwilę monitor, bo pisałeś że potrzebujesz do konsoli oO Nie jestem obecnie w temacie nowych produktów, więc modelu ci nie podam. Ważne, żeby był jasny, miał: dobrą jakość kolorów, niezłe przekątne, min 2 HDMI, wyjście audio i możliwość regulacji. Co do samej matrycy, to produkują je tylko dwie firmy: LG i Samsung, więc cokolwiek byś nie kupił, to będzie w nich ich matryca.
 
C

cswthomas93

Guest
Przy komputerze mam 19" i jest wystarczający. Czy istnieje monitor, który da mi w miarę rozsądne głośniczki, będzie posiadać wejście na słuchawki, żeby sobie czasem je podłączyć? Siedzieć przy nim będę pewnie jak najbliżej. No chyba, że istnieją jakieś godne polecenia telewizory, o małym rozmiarze coś jak monitor. Bo nie widzi mi się dokupywać głośników, chcę zrobić taki zakup, żebym w razie przeprowadzki miał jak najmniej do przeniesienia. A dodatkowe głośniki to w tym momencie zbędny bagaż.
Sprzęt będę przenosić, bo wyjeżdżam do Holandii. Stąd też moje wątki.
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
masz łep i ch.. to kombinuj ja nie widze żadnego problemu... sam sobie muszi odpowiedzieć jak to chcesz zrobić!
 
Przy komputerze mam 19" i jest wystarczający. Czy istnieje monitor, który da mi w miarę rozsądne głośniczki, będzie posiadać wejście na słuchawki, żeby sobie czasem je podłączyć? Siedzieć przy nim będę pewnie jak najbliżej. No chyba, że istnieją jakieś godne polecenia telewizory, o małym rozmiarze coś jak monitor. Bo nie widzi mi się dokupywać głośników, chcę zrobić taki zakup, żebym w razie przeprowadzki miał jak najmniej do przeniesienia. A dodatkowe głośniki to w tym momencie zbędny bagaż.
Sprzęt będę przenosić, bo wyjeżdżam do Holandii. Stąd też moje wątki.
Jak będziesz w Holandii to mi wyślesz mała paczuszkę... ;>>

@top
Zdecyduj się w końcu co Ty chcesz... :p Wpiszesz w google "monitor z głośnikami" i wyskoczy tego pełno... Poszukaj troszkę. ;)


Jesli masz ochote za mną pograć, dodaj do znajomych! Suodki Jak Mjut

orso6//

Info 4.Przed napisaniem posta postaraj się dokładnie przejrzeć go w poszukiwaniu błędów ortograficznych (przeglądarka ma wbudowaną funkcję do tego!)


@orso6 jesli masz ochote zaznaczyc cos na czerwono to pomaluj sobie zeby. ;) Warny za brak polskich znakow, to juz szczyt debilizmu. ;)
 
C

cswthomas93

Guest
Monitor z głośnikami, a mały telewizor to w sumie to samo. Muszę się rozejrzeć co i jak.
Wysyłanie paczek to nie za bardzo dobry sposób, lepiej dostarczyć osobiście po drodze jakbym zjeżdżał do PL ;)
 
Za taka cene to mozna uzywane 47 cali kupic. :D
Tak i masz taką ******* jakość obrazu że zamiast obrazu jest szachownica od piskeli
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Tak i masz taką ******* jakość obrazu że zamiast obrazu jest szachownica od piskeli
gówno prawda
 

Sokar

Użytkownik
Użytkownik
Tak i masz taką ******* jakość obrazu że zamiast obrazu jest szachownica od piskeli


Co do głównego tematu, to tak jak maxankazuya napisał.
Masz głowę i mózg, to kombinuj

Przy komputerze mam 19" i jest wystarczający. Czy istnieje monitor, który da mi w miarę rozsądne głośniczki, będzie posiadać wejście na słuchawki, żeby sobie czasem je podłączyć?
Pewnie jest, musisz się tylko rozejrzeć. Przy wyborze monitora nie zapomnij o czasie reakcji.
 

Do góry Bottom