1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tani XBOX 360 falcon - czy brać?

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Dawidovy, Czerwiec 22, 2014.

1. Dawidovy

Dawidovy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witajcie. Otóż mam zamiar zakupić xboxa 360 z dyskiem 20GB i wersją falcon (z roku 2008). Konsola posiadała 2 właścicieli i przez pierwszego właściciela była naprawiana "przeciw" RROD. Chodzi cały czas bezproblemowo. Oto rzeczy, które chce mi dać: Nowy czarny pad, słuchawka z mikro, konsola + oczywiście okablowanie. Do tego 4 gry: FIFA 13, Battlefield 3, Fight night round champion i Fable III na dysku.

Całość za 215 zł + wysyłka.

Oto jej fotka:

Jak myślicie - Brać za tą kase skoro chodzi bezproblemowo?

Xboxa chciałbym głównie do nowych gier typu: GTA 5, BF4 itp., bo nie chcę ulepszać już mojego komputera, żeby móc pograć na wysokich detalach i chciałbym się przesiąść na konsole (a komputer pozostawić do internetu itp.).

2. Lotnik421 Xbox One

3. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli konsola jest po RROD ja bym w ten zakup bym sie nie pakował bo prędzej czy później RROD wróci. Rzecz biorąc ta konsola to juz trup

Wysłane z telefonu

4. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Coś mi tu śmierdzi. Jakoś za tanio nawet jak na falcona. Same gry za prawie tyle można opchnąć.

Tapnięte z mojej Z1

5. Dawidovy

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chciał ok. 250 zł, ale wynegocjowałem.
    Pisał, że bezproblemowo chodzi od początku jego posiadania (jakieś 2 lata). Grane dziennie średnio 3h.

Czyli mówicie, żeby nie brać?

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jeżeli coś jest po Rrod to trzymałbym się X kilometrów od takiego sprzętu.

7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Brać. Sam pad jest wart z 80 zł. Gry ze 40 zł. Dysk koło 50 zł. Zasilacz ze 30 zł. Możesz zaryzykować. Ważne aby nie miała bana, bo z Xbox Live będziesz się chyba łączył no i żeby miała sprawny napęd. Jak rrod powróci to nie będzie aż takiej straty i ewentualnie będziesz mógł samą konsole puścić na Allegro za parę złotych albo spróbować samemu naprawić. Mam Xenona z jtagiem od 2006 roku. Dostał rroda. Upiekłem go w piekarniku - płytę główną. Dodatkowo powymieniałem pastę termoprzewodzącą i jeszcze potraktowałem go suszarką. Uszczelniłem tunele odprowadzające ciepło. Dodałem potężny wiatrak z komputera. I cały czas działa. Aktualnie męczę na nim Grid: Autosport.

To mój Xenon:

http://zapodaj.net/882e40560a26b.jpg.html

1 osoba to lubi.
  8. Dawidovy

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zaryzykowałem i wziąłem, dodatkowo dorzuci mi GTA 4, bo znalazł :)
    Bana na 100% nie ma, dostałem zdjęcia z pracy konsoli.
    Nie mam także pewności co do tego RRODa, bo pisał, że "była naprawiana przez 1 właściciela przed RRODem". Więc może tylko jakaś wewnętrzna poprawa chłodzenia, czy zmiana pasty termoprzewodzącej.

9. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pad 80zl ?? Chyba sobie zartujesz, pad max 60zl.
    Gry sa wiecej warte niz 40zl, sam bf3 warty ze 20-25zl.

10. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Jak chcesz wpierw się się niby pocieszyć, a za jakiś czas POWKURZAĆ, że nie działa i straciłeś kasę bo padła no to bardzo dobra oferta :-D

11. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    po pierwsze, "przed" rrodem, czyli profilaktycznie cos namodził. nie doczytalem, by miala rroda. choc pewnie miala. allegroje.aczy jest w uj.
    po drugie, jak ktos ci pisze ze jest cacy, to ty to od razu kupujesz bez mrugniecia okiem? gratki!
    po trzecie, ja bym nie brał. zycze ci szczerze by pochodzila chociaz z pol roku..ale...
    no wlasnie, ale. pewnie nie uruchomisz, a koles bd ci wciskal ze "no przeciez chodzila?!". skad my to znamy.. ;)

1 osoba to lubi.
  12. Dawidovy

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie jest ona z allegro, kupiona po znajomości od spoko kolesia, więc raczej mnie nie oszukał. A w razie, gdyby nie chciała się włączyć czy coś to mogę zwrócić ;)
    Jak już będę miał ją u siebie to dam znać.
    Data produkcji: 2008-08-01.

13. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    aaaa, no to zmienia postac rzeczy. teraz jedynie o nią dbać, i pociskać w gta! ;P

1 osoba to lubi.
  14. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Dodam od siebie, że najpewniej jest to falcon v2 (wyprodukowane w 2 połowie 2008r), więc jest to dość stabilna seria konsol. Sam miałem taką konsolę od nowości (zakupiona w 2008r) i do 2013 roku działała niezawodnie. Dalej nie wiem, bo sprzedałem i nie mam kontaktu z aktualnym właścicielem :)

1 osoba to lubi.
  15. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Powiem szczerze..

Nie znam ani jednej osoby która "była naprawiana przez 1 właściciela przed RRODem"

Przed rrodem? Masakra.. Kto naprawia konsolę przed rrodem jak wszystko ładnie hula ?
    Wymiana pasty itp itd. To nie naprawa przed rrodem - tak dla ścisłości.

Sam mam Jaspera już ze 3 lata (jak się nie mylę) nic z nim nie robiłem - wiadomo LT, +LT i ostatnią rzeczą było RGH. I hula jak Ferrari po autostradzie :). Złego słowa nie mogę powiedzieć na Jasperka mojego :)

No nic życzę szczęścia z konsolą :)

16. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Niektóre serwisy wymiane pasty nazywały właśnie zabezpieczenim przed rrodem. Chłyt maketingowy..

Co do tego co napisał Petroz, sam mam falcona v1 upgrejdowanego do v2 i problemów nie mam. :)

17. Dawidovy

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odkopię trochę, żeby podzielić się z wami informacją .
    Oddałem dziś konsole do serwisu, aby wgrali mi LT 3.0 i okazało się po napisach na obudowie, że pierwotnie siedział tam prawdopodobnie zephyr po czym była w serwisie microsoftu i zmienili na falcona v2 (wcześniej dziwiłem się czemu mam na napędzie napis "Manufactured: March, 2009"). Dlatego działa bezproblemowo od tamtego czasu :D

Wczytywanie...

Poleć forum