1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tanie granie :)

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez vonGrzegorz, Luty 19, 2014.

1. vonGrzegorz

vonGrzegorz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie wiem czy wiecie czy nie MS odpowiedział na prośby graczy odnośnie za wysokich cen gier w dystrybucji cyfrowej i testuje teraz gry w cenie 39,99 dolców co daję na nasze jakieś 120zł pierwsza na odszczał poszła (jako testowa) Ryse ponoć jak dużo sprzedadzą to MS ma wprowadzić takie ceny dla gier kolejnych. Sam jestem na nią najarany bo to cenna niższą niż na allegro za używkę i teraz moje pytanie do was jak kupić grę za dolce bez używania karty jest jakaś metoda przed płacowa ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. robi6969

robi6969 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. vonGrzegorz

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dobre :) tylko kurs dolara stoi teraz 3,02 a przeliczając na kurs z aukcji to jakieś 3,53 najmniej muszę 50$ kupić za 176zł a za tyle mam używkę na nośniku którą później mogę odsprzedać :friendly_wink:

5. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Nie wiem czy to się opłaci ale można eksperymentować z paypal. Wpłacasz pieniądze na paypal a paypal uruchamiasz do kupna cyfrowej zdrapki na region US. Polecam strony US z goldem zazwyczaj mają też zdrapki. A jak już dostaniesz zdrapkę ( kod cyfrowy) to droga wolna do ms store.

6. Adek86

Adek86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Poproszę o poradnik jak kupić konto premium dla battlefield 4 za dolary !! !! !!

7. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jak jak? Musisz mieć konto usa i doładować je dolarami i kupujesz :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

8. Adek86

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Konto Live mam na anglie, przenieść na inny region mogę za 3 miesiące :/ Chyba, że chodzi o region konsoli który mam na stany i w sklepie pokazuje 49 dolców za premium, teraz kwestia tych dolarów, kupiłbym na allegro tylko czy mi pokaże po wpisaniu kodu z karty prepaid dolary w konsoli? czy przeliczy na jakieś funty???

9. Adek86

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Sytuacja rozwiązana :)
    Kupiłem 5000 punktów microsoft na alllegro (4200p - 35,70f i 800p - niecałe 7f) i stykło na premium za funty (39,99f - zostało niecałe 3f na koncie), 40 zl drożej niż za dolary, ale niestety nie dało się inaczej z kontem live na Anglię, mój błąd :)

10. vonGrzegorz

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Adek86 ty piszesz o xbox one czy 360? Bo ja mam konto na polskę (i przeniosłem je na xbox one) i jak wchodzę w ustawienia to mogę w każdej chwili zmienić na usa uk itp wiadomo polski puki co nie ma i teraz moje pytanie mogę kupić punkty po czym zamienić je na dolary i za to kupić grę? Ile punktów to dolar itp?

11. Grzehooo

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Niestety nie ma żadnej możliwości przewalutowywania. Jak masz zł na koncie pl to po przejściu na uk lub us będzie pusto i na odwrót.

12. vonGrzegorz

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ok ale jak nie mam żadnej waluty konto ściągnąłem na Xbox one z 360 które było pl i teraz załóżmy że w one ustawie sobie USA i doładuje sobie konto punktami to będę mógł sobie ryse np kupić?

Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalka

13. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    będzisz mógł bez problemu musisz tylko podać adres bilingowy z USA i po problemie:) Pamiętaj tylko że musisz punkty mieć na region USA

14. vonGrzegorz

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    O co chodzi z tym kontem bilingowym?

Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalka

15. Grzehooo

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Kod pocztowy poprawny. Możesz skorzystać z adresu ambasady w usa. Na tej samej zasadzie dodaje się karty kredytowe.

16. bzul

bzul Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy zakłądając konto PayPal otrzymuje sie adres bilingowy w usa czy tez trzeba jakis wymyslac ? czy wiaze sie to z ryzykiem bana na koncie ?

17. Grzehooo

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Konto paypal ma swoje dane. Ważny jest region konta tak aby ms store miał dobrą(najtańszą) walutę. Ale co do paypal to nigdy nie eksperymentowałem. Najprościej jest z kartą kredytową która ma małe limity. W miarę bezpiecznie i funkcjonalnie.

18. bzul

bzul Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    rozumiem ze konto paypal ma swoje dane, tylko jaki adres (usa, pl , czy jeszcze jakis inny)wtedy nalezy podac gdzy xbox zapyta o adres bilingowy?
    co do karty kredytowej to nie ma problemu, z tym ze nadal xbox nie przyjmuje polskiego adresu 9chyba ze sie cos zmieniło po aktualizacji softu??). nie mam mozliwosci wyrobienia karty w usa, a nie wiem czy wymyslanie adresu w pozniejszym czasie nie bedzie wiazalo sie z banem na koncie ... a szkoda by bylo.

19. Adek86

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Pisze o Xbox One. Jeśli chodzi o konto LIVE a REGION konsoli to jest trochę co innego, w przeglądarce internetowej na koncie live przeniosłem je na Anglię, taką zmianę można zrobić raz na trzy miesiące, natomiast region konsoli można zmienić w każdej chwili, tak jak pisałeś w ustawieniach konsoli.
    Nie wiem jaki jest przelicznik punktów na dolary i wydaje mi się, że będziesz musiał przenieść konto live na USA i region konsoli też na USA, po czym kupić punkty na region USA bo ja kupowałem na EU/PL, więc na twoim miejscu kupiłbym grę używaną bo zawsze masz możliwość ją sprzedać a jak kupisz grę w wersji cyfrowej przy sprzedaży będziesz musiał pozbyć się całego konta microsoft/xbox/live z całą zawartością :) A w Ryse długo nie pograsz zapewne ;)
    Ja chciałem Battlefield 4 Premium kupić przez konsolę bo czytałem, że są jakieś problemy z tym z x360 (chociaż w sklepie microsoftu dla xbox one nie ma permium, wyskakuje na x360...) i że najlepiej kupić bezpośrednio, dlatego kupowałem za te punkty :) A że mam konto live na Anglię to wyszło drożej niż za dolary :) Podsumowując, możesz kupić punkty i zamienią Ci się one na taką walutę na jaką masz konto live założone na stronce microsoftu, region konsoli musisz mieć ustawiony na taki sam bo mi nie wchodziły kody jak miałem region na usa, musiałem zmienić na uk i poszło :) 4200 punków dodało mi 35,70 funta :) Powodzonka :D

Wczytywanie...

Poleć forum