1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tanie gry cyfrowe na XBOX ONE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez suavvo, Maj 15, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. suavvo

suavvo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gli-vce, Poland
    Dzień dobry, mam nurtujące pytanie. Ostatnio znalazłem ciekawą stronkę z grami w formie cyfrowej. Gier mało, ale przebicie w cenach bardzo duże, nie raz połowę taniej niż ze sklepu XBOXa. Nie byłbym sobą, gdybym nie sprawdził, działa. Wpłacasz kasę, dostajesz klucz do gry, wpisujesz w konsoli, ściągasz. Pytanie moje: czy możliwe, żeby za takie coś dostać bana? Nie jest to żadne nielegalne ściąganie z profilu, wszystko wygląda git legalnie, więc chyba nie będzie jakiegoś bana nie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Zadnego bana nie bedzie sa to za pewne kody wyciągnięte z bundle packow.

suavvo lubi to.
  4. kamilf1987

kamilf1987 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Podaj adres moze inni tez skorzystaja:) Sam szukam kodow tanszych, jeszcze ani razu nie uzywalem napedu w moim Xone bo wersje cyfrowe mi bardziej pasuja.
    Nie rozumiem tylko dlaczego sa tak drogie, logicznym byloby gdyby kosztowaly 50-70% wersji pudelkowych.

5. wojek_gacek

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Kosztuja tyle ile kosztują... a spowodowane jest to za pewne tym Panie że taka cyfroweczke mozna kupic we dwie osoby i tym samym podzielic koszty na pol :)

6. kamilf1987

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To i tak bez sensu. Ja osobiscie troche boje sie takich kombinacji - wolalbym nie wylapac bana za zaoszczedzenie np 200zl. Mysle ze gdyby sprzedawali to w cenach dla "zwyklych smiertelnikow" to mieliby wieksza sprzedaz. Nie mowie ze te gry sa jakies specjalnie drogie, znalem ich ceny decydujac sie na zakup Xone, mysle ze gdyby kosztowaly np.50-70% to osobiscie kupowalbym ich z 2 lub 3 razy wiecej.
    Na ta chwile mam 80% dysku zajetego w konsoli, a za pieniadze kupilem dopiero 1 gre (!) - za 13.50 na allegro kod na dance central :) Reszte mam z golda, ea access i z pudelka z konsola.
    Gdyby cyfrowe wersje byly w cenach o ktorych pisalem na dzien dzisiejszy od reki kupilbym z 10 tytulow.

7. wojek_gacek

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    O jakim banie piszesz? Znow ktos sieje panikę hehehe i to jest bez żadnych kombinacji bo ms zezwala na przeniesienie konta do kumpla ;)

8. kamilf1987

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To nie panika ;) Ja poprostu jeszcze nie bardzo mam o tym pojecie i musze troche o tym jeszcze chyba poczytac bo nie zglebialem tematu.
    Wydawalo mi sie ze instalowanie tej samej gry/licencji na kilku konsolach moze skutkowac banem.

9. wojek_gacek

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Na xo nie ma zadnych licencji :) także nie ma żadnych kombinacji. .. po prostu skladasz sie z ziomkiem na gierke i sobie gracie tyle w tym temacie hehe

10. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na forum jest już wszystko napisane odnośnie gier cyfrowych sposobów na dzielenie itp. Zamykam poszukaj a wszystkiego się dowiesz.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum