Tanie gry - sprzedaz profili na allegro z grami a pytanie(XBOX LIVE)

webqurt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam mam pytanie
Otoz chcialbym zakupic pare profili z tanimi gierkami. Ceny sa atrakcyjne ale nie o to chodzi. Czy jezeli zaczne przenosic te profile na swoja konsole to czy bede mogl wrocic do swojego normalnego profilu oryginalnego i grac w te gry z zakupionych profili bez problemu? Slyszalem ze tylko mozna przeniesc 1 profil na rok czy to prawda ( moze w tym caly haczyk) Dziekuje za odpowiedz

tutaj przykladowa aukcja Kane & Lynch 2 + Darksiders (2279825791) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 

Fangos77

Użytkownik
Użytkownik
Nie kupuj nic od resellera, to oszust jest i monopolista, radze takze uwazac z tymi kontami bo legenda glosi ze MS zaczal banowac za konta.

Ps. licencje mozna przeniesc raz na 4 miesiace
 

webqurt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a to jest ten reseeller spoko dzieki za ostrzezenie no trudno trzeba bedzie kupowac normalnie :)
 

Fangos77

Użytkownik
Użytkownik
Akurat od tego co podales linka mozna brac, sam kupowalem i moge go polecic - nie odzyskuje kont
 

dejm

Użytkownik
Użytkownik
tak tylko trzeba uważać, bo grając przez sieć i kupując często takie przeniesienie licencji (częściej niż raz na pół roku) możemy narazić się na bana
 

Szocik

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
tak tylko trzeba uważać, bo grając przez sieć i kupując często takie przeniesienie licencji (częściej niż raz na pół roku) możemy narazić się na bana
To rozumiem że nie grając przez xbl, jest bezpieczniej?
 

Uve xxl

Użytkownik
Użytkownik
Powiem Ci w ten sposób: kupowałem duzo takich kont i nic sie nie działo, kupilem pare prosto u chinczyków (łacznie z goldami czy podpietymi kartami) chwila mojej nie uwagi i ban :) i to nie tylko na profil ale i na cała konsole :)

Pamietaj ze kazde te konta to jest naruszenie regulaminu MS.
 

CruelCreature25

Świeżak
Świeżak
Powiedzcie więc Panowie jak to jest z grami z allegro które możemy kupić za śmieszne pieniądze w taki sposób, że dostajemy dostęp do konta i mamy sobie w ciągu 48h ściągnąc ja na konsole i potem skasować dane tego konta? Jedni mówia ok, inni że nielegalne. Skoro kradzione to jakim cudem oni sprzedają gry za 15zł i nikt do tej pory sie ich nie doczepił?
 

Uve xxl

Użytkownik
Użytkownik
po prostu fuks :) I jeśli przeczytasz regulamin to sam stwierdzisz, że jest to nielegalne
Wiesz jak działa cały proces ? Otóż pan X kupuje od chińczyka konto, na tym koncie jest podpięta karta kredytowa, kupuje family gold packa, nakupuje msp - dzięki family gold packowi przelewa pieniążki na nowe konto potem sprzedaje je Tobie
Inna możliwość, że ktoś nakupił sobie gierek na koncie za swoje i sprzedaje, Ty przenosisz licencje i grasz - tak w tym przypadku też jest to nielegalne
a czemu się nie doczepił - bo właściciel karty kredytowej albo nie pokumał, że uciekły mu pieniądze z konta albo pokumał i nie wie co z tym zrobić
 

CruelCreature25

Świeżak
Świeżak
choroba straszna, kusi taka gierka za 15-20zł ale z drugiej strony nie chciałbym nabijać kabzy złodziejom ani mieć problemów z konsolą czy swoim kontem (niekoniecznie w tej kolejności...), szczególnie że dopiero 4 dni temu ją kupiłem. Opinii nt. temat jest wiele. W ogóle dzięki za odpowiedź. Wiesz może dlaczego przy zakupie takich gier co to je mogę sobie z konta ściągnąć na konsolę piszą w aukcji, że dostęp jest np. na 48h?
 

Do góry Bottom