1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tanie konta silver z grami

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez GenesisX, Lipiec 16, 2011.

1. GenesisX

GenesisX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć

Widuje często na Gametrade oferty typu: Konto silver Red Dead redemption + Mafia 2 za 25zł itd. itp.
    O co chodzi z tymi kontami?
    Jest w tym jakiś haczyk że tak tanio?
    Czy jak zakupię takie konto to czy będę mógł te gry pograć na moim głównym koncie?

Proszę o wypowiedzi na ten temat.

2. Lotnik421 Xbox One

3. xsellos

xsellos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Będziesz mógł grac jeśli konto jest z licencją, jeśli nie to potrzebujesz drugiego pada i polączenia z xbox live.

Dlaczego tanio...

- Konto Silver nowe z puktami które zostały nabyte przy pomocy skardzionych kart.
    - Konto Silver skradzione, na którym już były te gry.
    - Konto Silver skradzione i kupiono pukty

trafiają się równierz konta gold.

tak samo jak wyżej, ale większa szansa że konto zostanie zbanowane, jak przy każdym skradzionym, czy mogą być nie przyjemności pewnie zależy gdzie skardzione konto i co na nim jest, przykład

konto gold na 11 miesięcy, gry, dodatki wszystko warte ok 700$ więc mogą być nie przyjemości :]

Jeszcze cos e-mail ID, a dodatkowy e-mail to dwie różne sprawy, więc zawsze ktoś może odzyskać swoje konto.

a tanie konta zapraszam na Dhgate - grosze i swietny program płatniczy bardzo bezpieczny.

4. lewy725

lewy725 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Błonie
    Nie zgadzam się z tobą xsellos. Te konta wcale nie muszą być kradzione, a ich używanie jest w 100% bezpieczne. Nie mówię o kontach na których masz podaną ilość MSP i musisz je wykorzystać w 4h, lecz o kontach, na których już jest zakupiona zawartość. Takie konta są sprzedawane za grosze dlatego, że jak już raz zakupisz jakąś zawartość i ściągniesz ją sobie na konsolę to to konto tak naprawdę już nie jest ci do niczego potrzebne więc po co ma leżeć, skoro możesz je komuś sprzedać i odzyskać część wydanych pieniędzy. Po 2 jeżeli kupujesz konto to nikt nie ma prawa pociągnąć cię do odpowiedzialności za takie konto. Nawet jeżeli to konto by było skradzione czy zakupione z kradzionej karty, to ty i tak nie musisz tego wiedzieć. W najgorszym wypadku MS zbanuje konto, lecz o czymś takim jeszcze nie słyszałem. Ja osobiście zakupiłem nie jedno takie konto i również nie jedno sprzedałem. Do tej pory nie miałem żadnych problemów. Więc jeżeli się zastanawiasz nad kupnem konta z zakupionymi już grami to nie masz się czego obawiać.

Wczytywanie...

Poleć forum