1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tanie Microsoft Points na Allegro = BAN ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BuRRRza, Czerwiec 6, 2012.

1. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Witam. Na Allegro zauważyłem ostatnio tanie MS points. Głównie chodzi o 1200 MS . XBOX LIVE MICROSOFT POINTS 1200 - DOSTĘPNE, PROMO! (2394680494) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , 1200 MSP Microsoft Points! Najtaniej i szybko! (2380275162) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Wiem ,że było 100 takich tematów ale dalej nie poznałem ostatecznej odpowiedzi. Czy są za nie bany czy nie? Konsoli nie mam przerabianej wszystko oryginalne (gry itp) ale MS zaciekawiły mnie ponieważ 1200 = 20 zł a za 1200 jest akurat Map Pack do Call Of Duty którym jestem zainteresowany . Chciałbym poznać wasze opinie co do tych tanich punktów i czy mogę dostać bana ? Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Za te punkty nie ma żadnych banów. Rok temu sam kupiłem (2400 MSP) i kupowałem 2x DLC do Black Opsa, także myśle że możesz śmiało kupować. Jest to niby zawsze jakieś ryzyko ale w moim przypadku nic się nie stało i wątpię czy komukolwiek dali kiedyś bana za to... bo niby skąd mają wiedzieć? Kupujesz konto --> Logujesz się na nie ---> Pobierasz to co chcesz ---> Usuwasz profil z konsoli.
    I tyle. O profilu ni widy ni słychu :)

4. SuchyRR

SuchyRR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opole
    Ja na sobie to przetestowałem i nic sie nie stało, napewno nie ma za to bana czy jakiejś kary.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

5. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    bylo juz wałkowane wiele razy !!
    wystarczy wejsc w wyszukiwarke !!

6. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Wiem że było wałkowane widziałem , ale tam właśnie jedni piszą ,że nic się nie działo a drudzy ,że dostali tego bana. I czy będzie trzeba licencje przenosić czy nie ?

7. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na konta z punktami jest ban nie odrazu może być za rok dwa, chcesz mieć pewność kupuj tylko zdrapki na allegro ,żadnych kont z punktami.

8. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Na konto z punktami ? To jak kupie to konto silver z punktami pobiorę i podobno zapiszę się na całej konsoli a konto skasuje . To na które dostane bana ?

9. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    o tej metodzie z tym kontem też słyszałem podobno też nie jest w 100% bezpieczna. ale za konta kradzione jest ban. jak dostaniesz je od kogoś jego prywatne sprzeda/zamienisz się, to powino być bezpieczne.

10. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nawet za handel legalnymi kontami można dostać bana. Były takie przypadki na forum.

11. Apocalipto

Apocalipto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale kupowanie zdrapek z kodem gry do pobrania nie grozi banem? Pytam bo pełno tego na allegro a nie chcę mieć bana

12. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    @Up szczerze mówiąc, wszystko robisz na własne ryzyko, tak jak ja zaryzykowałem rok temu i z banem sie jeszcze nie spotkałem (stfu, odpukać/wypluć whatever :p)... w moim przekonaniu żadnych banów nie ma za tanie punkty MSP, ale za konta już mogą być.

13. Apocalipto

Apocalipto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kont nie mam zamiaru kupować, bardziej myślałem o zakupie zdrapki do pobrania gry o ile to nie grozi banem.

14. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Aaa, w takim razie akurat z tym Ci nie pomogę, bo nigdy nie miałem z tym styczności.

15. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Większość sprzedawców wysyła skan zdrapki na maila, czyli fizycznie takowe mają.
    Możesz też wybrać opcję wysyłki pocztą/kurierem...

16. szybki999

szybki999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chełm
    Pokaz takich sprzedawców.

Wczytywanie...

Poleć forum