Tanie MS Pointy na Allegro

Heejin

Użytkownik
Użytkownik
Tak samo jak nie wolno przerabiać konsol i grać online, bo się dostanie bana a spora ilość osób przerabia i gra w sieci i jakoś nikt go nie dostał
Nie bylabym taka pewna, ze nikt nie dostal bana.
 

stojo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To ja się przyznam, kupowałem kiedyś konta na allegro z 6000 MSP od resellera i xboxlive polska były jeszcze po 60zł jak dobrze pamiętam i co? I lipa za 6-7 razem dostałem bana nie na konto, ale na konsole brak możliwości podłączenie do "lajfa". Było właśnie napisane że konto z którego pobierałem za punkty zostało "naładowane" z kradzionej karty(taka informacja przyszła na maila do konta które było zakupione na allegro własnie) i konsola została trwale zablokowana. Telefony i maile do MS nic nie dały bo nie ujawniają informacji na temat banów. Sprzedałem konsole i kupiłem nową od tej pory trzymam się z dala od "tanich" MSP i kupuję tylko pewne i śpię bez obawy że "Hammer" mnie dopadnie i tak też radzę wszystkim którym zależy na "lajfie". TANIE MSP SĄ NIELEGALNE I MOŻNA DOSTAĆ ZA TO BANA! nie dziś nie jutro ale w końcu młot was dopadnie jak mnie. Pozdrawiam.
 

teknoid

Świeżak
Świeżak
tanie Pinty

ja znalazłem fajny tani sklep z grami, tylko dziewne ze domena zupelnie nic nie ma z tym wspolnego, i jest tam taka bardzo ciekawa rzecz czy to dobra opcja?
podobno to darmowe oprogramowanie przeznaczone na silniki sklepów internetowych, które łączy je z hurtownią internetową Meblenet.pl (zakładka 'Integracja sklepu z hurtownią').
Bez dodatkowych nakładów finansowych można wspomóc budżet
 

Wojtek230492

Użytkownik
Użytkownik
Tobi123 chcesz sie podlizac na forum to swiety jestes czy cos. A po 2 to samych "kradzionych punktow" nie kupisz tylko profil z punktami. Po 3 ja juz od 2 lat kupuje takowe profile tylko ze po 6tys puntow i jakos jeszcze nic nie dostalem.
To ja się przyznam, kupowałem kiedyś konta na allegro z 6000 MSP od resellera i xboxlive polska były jeszcze po 60zł jak dobrze pamiętam i co? I lipa za 6-7 razem dostałem bana nie na konto, ale na konsole brak możliwości podłączenie do "lajfa". Było właśnie napisane że konto z którego pobierałem za punkty zostało "naładowane" z kradzionej karty(taka informacja przyszła na maila do konta które było zakupione na allegro własnie) i konsola została trwale zablokowana. Telefony i maile do MS nic nie dały bo nie ujawniają informacji na temat banów. Sprzedałem konsole i kupiłem nową od tej pory trzymam się z dala od "tanich" MSP i kupuję tylko pewne i śpię bez obawy że "Hammer" mnie dopadnie i tak też radzę wszystkim którym zależy na "lajfie". TANIE MSP SĄ NIELEGALNE I MOŻNA DOSTAĆ ZA TO BANA! nie dziś nie jutro ale w końcu młot was dopadnie jak mnie. Pozdrawiam.
Miałes przerobiona konsole??
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Ja kupiłem od tego gościa i jest ok. To nie pierwsze takie punkty które nabyłem. Bana ? A za co mają go dać. Konto lewe mogą zbanować ale konsoli na pewno nie
Regulamin Xbox Live się kłania, obyś się nie zdziwił któregoś dnia :)
 

tobi123

Użytkownik
Użytkownik
Tobi123 chcesz sie podlizac na forum to swiety jestes czy cos. A po 2 to samych "kradzionych punktow" nie kupisz tylko profil z punktami. Po 3 ja juz od 2 lat kupuje takowe profile tylko ze po 6tys puntow i jakos jeszcze nic nie dostalem.

1. Tak , bardzo lubię się podlizywać . Jak masz coś do mnie to pisz na pw .
2. WOW !
 

Wojtek230492

Użytkownik
Użytkownik
1. Tak , bardzo lubię się podlizywać . Jak masz coś do mnie to pisz na pw .
2. WOW !
A moze odrazu przyjechac do Ciebie:D
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ja tam kupuje od bardzo dawna, kupilem juz sporo tych kont i jakos nie mam bana, a jezeli dostane to straci na tym MS a nie ja
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Jak poleci konto i konsola to kto straci skoro i tak ich okradasz?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
konta ci nie blokuja przeciez... jedynie konsole, a wtedy straca klienta z abonamentu gold, po drugie nie okradam ich bo ten kto kupil te punkty na tym lewym koncie przeciez je kupil od MS bo nie wzial ich z kosmosu...
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Z kradzionej karty są te msp. Konto tez mogą zablokować.
 

Do góry Bottom