1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tanie podlaczenie myszy do X'a

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez the_bart123, Maj 2, 2010.

1. the_bart123

the_bart123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wiem ze istnieje XFPS - ale jest drogi, tak samo jak XIM - wynalezli cos nowego procz tych dwoch drogich rzeczy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Niestety nie.

4. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  5. Kamil0s

Kamil0s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łomża
    nie od tego jest konsola żeby grac na niej myszką

6. the_bart123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    niestety cos jest :)

moze ktos jeszcze cos wie? :)

7. the_bart123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wydaje ci sie ze latwiej celowac celownikiem na joypad-zie niz mysza?

brak klawiatury moge przezyc - dlatego pytam o mysz

Co do Scorch - hmmm - lewo reczny jestem :)

thomasho- edytuj posty, a nie piszesz post pod postem!

8. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie pisz posta pod postem tylko edytuj posty .

9. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Nie ma więcej takich urządzeń, bo też się tym ostatnio interesowałem ale stwierdziłem, że szybciej nauczę się grać na padzie, niż uzbieram na te urządzenia.

10. baqubak

baqubak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja powiem tyle nie podoba ci się sterowanie na padzie to po ch** kupujesz konsole?? Zostań na PC jak ci to nie odpowiada sterowanie, takie jest moje zdanie

11. Kamil0s

Kamil0s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łomża
    masz racje jak nie chcesz grac na padzie to zamiast x-boxa było dokupić części do kompa....i grac w to samo na kompie

12. the_bart123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hm - to ze wam nie pasuje xbox zamiast PC to niezanczy ze mi musi to pasowac - potrzemuje MALEGO urzadzenia do gier - pokaz mi PC takiej wielkosci i... wydajnosci jak xbox 360 to go odrazu kupie

takze chcialem sie dowiedziec o mozliwosci podlaczenia myszy do xbox - w wy mi narzucacie swoj tok myslenia do czego sluzy xbox

13. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    To kup jedno z tych drogich urządzeń...
    Producenci tego syfu wiedzą, że na konsoli gra się padem, więc zbijają kasę na (nie obrażając nikogo) burakach...

Ja się szybko przestawiłem na tryb Pad i do grania na kompie mi nie śpieszno...

14. zmysl84

zmysl84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czemu ludzie myślą (tzn. Wy!), że konsola jest tylko i wyłącznie dla padów?
    Otóż NIE!!!
    Konsola ma te możliwości i to są jej 'opcje'. I to chyba dobrze, że jest pod każdym względem kompatybilna. Czym więcej opcji do wyboru tym lepiej...
    A że jeden lubi grać na padzie, nie znaczy, iż inni mają grać też na nim.
    To tak samo można mówić/pisać, że konsola jest tylko pod TV, a nie pod monitor PC - no normalnie bezsens!
    Lub
    Jeżeli ktoś ma komputer, to może tylko i wyłącznie grać na klawiaturze i myszce, ale już nie na padzie - bo przecież pady są do konsol.
    TV są do oglądania telewizji, a nie do grania na nich z konsolą (chociaż mają opcję podłączenia).
    Hahaha!!!
    Tacy ludzie mnie rozbawiają swoim tokiem myślenia.

Ktoś chce grać myszą - proszę bardzo. Co Tobie do tego! Jego wola!
    Tobie się gra lepiej na padzie - nie musisz kupować tej myszki, graj dalej na nim - nikt Ciebie nie zmusza, ale to nie znaczy, że masz komuś wmawiać, iż myszka jest tylko do PC! - Bzdury!

Dlaczego odpalać gry z Xbox'a1 na Xbox360? Jeżeli chcesz to kup do tego X'a1, a nie X360'kę - to nie jest po to... ->

-> Dużo można takich przykładów podawać - idiotyczne myślenie!

Możliwości się rozszerzają.
    A Wy możecie 'stać w miejscu', lecz nie każcie tego robić innym, którzy chcą z nich korzystać.

PS. Czemu w takim razie M$ wyprodukował m.in. Messenger Kit? - przecież to klawiatura!... i to nie do PC?!
    Odpowiedzcie sobie sami - "Dlaczego?".

JoŁ!

15. the_bart123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    z ust mi wyjoles :)

ja mam lepsze pytanie - czemu M$ nie wyprodukowal/niewyprodukuje myszy do X'a? :)

16. zmysl84

zmysl84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bo inna firma pomyślała, w odróżnieniu od M$, i wyprodukowała właśnie tego SCORCH'a (parę postów wyżej ktoś napisał). Mysz ta jest kompatybilna z PC/X360. Tylko drogo :(

17. Pawlq

Pawlq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zgierz
    zmysl84, dobrze mówisz.
    Ale popatrz na to że w zestawie z konsolą dostaje się pada i to właśnie ON jest przypisany jako "główne narzędzie wskazujące". Zawsze konsola będzie się kojarzyła z padem, a komputer z myszką, więc nie dziw się że ludzie piszą posty typu "Po co kupiłeś Xbox'a jak chcesz grać myszką" itp.

Sam osobiście nie wyobrażam sobie gry myszką i klawiaturą na Xboxie, ale rozumiem innych.
    Co do tanich zestawów, to chyba takich nie ma. Gdzieś na allegro rzuciła mi się aukcja "Bez Ceny Minimalnej" za myszkę i "gruchę" do Xbox'a.

18. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ludzie ! jak facet chce grać myszą to jego sparawa ,a wam gowno do tego ,tak samo można powiedzieć ,że nie kupuje się konsoli po to by wymachiwać kończynami w Natalu .

19. the_bart123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    klawiatura do X'a powinna byc okrojona i zawierac podstawowe klawisze - litery cyfry i pare funkcyjnych +kursory

a mysz do takich gier co mysz zostala stworzona - czyli wszystkie FPS i pokrewne + strategie - ktorych WLASNIE z tego powodu na x'a PRAWIE nie ma

ale potwierdzam fakt ze kichowato by sie gralo na tapczanie/fotelu majac gdzies podkladke na oparciu i klawiature na kolanach - ale jakby sie to wszystko dobrze rozlozylo to przyjemnosc z gier byla by znacznie wieksza - a tak to tylko stresa dostaje ze wogole w goscia trafic nie moga - gdzie na PC mysza poruszajacego sie goscia trafic w maly lepek moge

takze podsumowujac - by miec klaiwature i mysz obecnie do x'a to jest kiszka bo drogo - albo nie zawsze to dziala tak jak powinno (np. tak jak na PC)

20. snupson

snupson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    skoro pytacie po ch** kupuje konsole to ja zapytam: po ch** sie tym interesujecie? o xfps'a sie koleszka pytał a nie czy sterowanie jest lepsze na pc czy na xboxie.

21. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    A po co chcesz kupywać samą mysz do X'a? Będziesz w jednej trzymał pada, w drugiej myszkę? :p

the_bart123, co to za przyjemność gdy cały czas zabijasz w FPS gościa tylko dlatego, że masz myszkę, a on nie? No jaka? Żadna! Jak sie gra padem i zabija gościa który gra myszką do dpiero jest satysfakcja.

Jacekxbox360, nie po to kupuje Wii, żeby machać tym padem :p

Wczytywanie...

Poleć forum