1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tańsza wersja Xboksa One zadebiutuje jeszcze w 2014 roku!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 31, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wczoraj Zax poinformował Was o plotce dotyczącej nowej wersji Xboksa One, która ma zadebiutować jeszcze w tym roku… A po zaledwie 24 godzinach możemy potwierdzić te doniesienia!

Microsoft poinformował swoich zaufanych partnerów wydawniczych, że nowym model Xboksa One trafi na rynek jeszcze przed końcem roku! Według podanych informacji wiemy, że konsola będzie tańsza od aktualnie dostępnego modelu!

Oczywiście na dzień dzisiejszy nie znamy specyfikacji urządzenia, koloru, a nawet dokładnej ceny, jednak prawdopodobnie Microsoft w przeciągu najbliższych tygodni odsłoni wszystkie karty.

Warto wspomnieć, że według wczorajszej wiadomości, która już w połowie została potwierdzona, nowy Xboks ma posiadać 1TB dysk, jednak w urządzeniu ma zabraknąć czytnika Blu-ray.

Wraz z dzisiejszymi wieściami pojawiła się nowa plotka - po premierze odświeżonej konsoli, cena zeszłorocznego modelu spadnie do poziomu PlayStation 4.

Co powiecie na taki rozwój sytuacji? Premiera nowej wersji konsoli po roku od debiutu pierwszej wersji? ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ahahahaahhaa, bez napędu, ale z Kinkietem! :D Co za łosie, zamiast wywalic Kinkieta wyrzucają napędy by przyzwyczaić ludzi do cyfrowej dystrybucji, bowiem wielu kupi bo taniej. Tak jest, always online powraca :D

4 użytkowników lubi ten post.
  4. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Dokładnie nie mogą na siłę zmusić do bycia online to zrobią to sposobem :D I to jakim :D

1 osoba to lubi.
  5. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Owszem w krajach gdzie gry w wersji cyfrowej są DUŻO TAŃSZE, a do tego ludność bardziej zamożna i leniwa to wersja bez czytnika się przyjmie, ale niestety u nas gry w wer. cyfrowej są droższe od wydań płytowych - co dla mnie jest nieporozumieniem...

5 użytkowników lubi ten post.
  6. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    ja stawiam ze to bedzie wersja bez kinecta, bez napedu i z dyskiem 1TB

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To lepiej niech sprzedaja ja przerobiona i pelnym dyskiem gier. W pl sie to nie sprzeda...

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

1 osoba to lubi.
  8. arczas89

arczas89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom, Poland
    Ale rozumem, że wersja z napędem będzie dalej sprzedawana?

9. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Oczywiste, że tak.

10. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Wersja przygotowana pod RGH, 1 TB dysk i brak czytnika Bluray

4 użytkowników lubi ten post.
  11. dagamo

dagamo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wersja idealna do rgh :-D

/ktoś mnie uprzedził :p

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalk 4

1 osoba to lubi.
  12. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    A no... W końcu Microsoft zrobił coś pożytecznego

13. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja nie mówię nie. Kto wie czy da się przerobić x0. Ja lubię kupować gry cyfrowe- wygoda i nie trzeba wymieniać płyt. Raz na jakiś czas są fajne promocje, za 4200 punktów po cenie allegro 150-170 zł mamy 218zł . Mam lt3, ale kupuję gyr arcade i w promocji. Na święta kupiłem bardzo korzystnie wiele gier i dochodzi czasem games with gold. Nie kupuję wielu gier raczej te co mają opcje podzielonego ekranu i oprócz fify i GoW3 przez sieć na podzielony ekranie gram okazjonalnie oraz nie muszę mieć innych w dniu premiery. Kinect dla mnie jest fajną sprawą - fajne mini gry i zabawa od czasu do czasu. Szkoda może bluray do filmów, lecz wypożyczalni jak na lekarstwo, a kupno się nie opłaca. Może to być dobra opcja dla takich jak ja co zamierzają kupić X0 ze względu na kinecta, fajnych gier oraz dodatkowego centrum rozrywki. A obecnie przy cenach w PL X0 jest bardziej opłacalny- chyba że ktoś lubi się cieszyć specyfikacją co nie zawsze się przekłada na funkcje urządzenia. To tylko moja opinia.

14. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Na razie jest wyraźnie napisane "plotka"...coś mi się nie chce wierzyć, że będzie bez BR

15. BYK

BYK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Będzie wybór kto chce wersje odchudzoną to znaczy że ma szybkie łacze :) ja tam wole dołożyć i mieć wersje taka jak ma być. A jak wyjdzie przeróbka na konsole to sprzedasz konsol podskoczy że produkcja nie będzie wyrabiała :p

1 osoba to lubi.
  16. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Właśnie, przecież przeróbka wywinduje popyt parukrotnie. Nie nadążą z dostawami tak jak wtedy gdy była premiera. Tak jak w przypadku PS3,gdy nie było żadnej przerobki, peesy sprzedawały się gorzej niż 360.

17. Adek86

Adek86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Jak przedmówcy napisali:
    - świetna do przerobienia;
    - świetna dla krajów w których ceny gier w wersji cyfrowej są mniejsze od wersji na płytach;
    - kinect się do niczego sensownego w x360 nie przydawał i w tej konsoli też się nie przydaje (oprócz skype :D )
    - tańsza owszem, ale nie w Polandzie, póki co nie da się kupić gry w 'dolarach' ;) ale miejmy nadzieję, że koledzy z USA posiadający konta na allegro skorzystają z okazji i zarobią parę groszy ;)
    - kolor to kwestia gustu, xbox zawsze powinien być biały (wtedy przynajmniej nie widać jak kurz się na nim zbiera :D );
    - najważniejsza sprawa, gdzie są oficjalne potwierdzenia tych plotek ze strony microsoftu??? !!! :) bajki piszecie a nie aktualności...

18. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!

Ja stawiam na to, że będzie to wersja BEZ :
    - napędu
    - bez kinecta
    - bez pada
    - bez okablowania

Z dyskiem 250 GB!

LOL M$ big LOL :)

PS. Już się martwiłem, że weekend zacznę bez wyśmiania M$.. Jednak na M$ zawsze można liczyć :)

19. arial_adriano

arial_adriano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    Podobno ciężka sprawa z RGH na konsoli wyposażonej w napęd Blu-Ray, kiedyś czytałem jakiś artykuł o ewentualnym złamaniu PS3 i instalu na niej czegoś na miarę RGH, to jakiś koleś pisał tam że przeróbka taka w teorii jest możliwa, ale nawet gdyby się udała to byłaby bardzo, ale to bardzo nie stabilna. Nie wiem na ile to jest prawdą, ale założę się że ta generacja i tak będzie prędzej czy później złamana i po sieci znów zaczną pływać piraty z dopiskiem XBO lub PS4 :)

20. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Ja bym chciał napęd, ale dysk 250GB i bez Kinecta. I tak czekam na edycję Halo 5.

Wysłane Galaktyczną mocą Asa II/Sent by Galatic power of Ace II

21. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Z tym, że w PS3 jest coś na miarę RGH, a nawet lepsze. Bo masz CFW dzięki któremu grasz w gry z dysku i dodatkowo możesz grać online, co prawda trzeba się liczyć z banem i bawić się w różne spoofery i kombinacje no ale się da ;] Kiedyś miałem takie ustrojstwo w swojej PS3 i było to właśnie coś w stylu RGH, tylko, że nie lutujesz czipa lecz wszystko robisz przez software.

Wczytywanie...

Poleć forum